160 Ürün Mevcut

Hardline Nutrition

Hardline Nutrition Hakkında

Hardline ürünleri Kavi Gıda tarafından üretilmektedir. Kavi Gıda ilk Türk sporcu gıdası olan Hardline markasını kendi tesislerinde üretmektedir. İlk yerli marka olması nedeniyle ülkemizde oldukça tanınan bir marka olup yurtiçi ve yurt dışında oldukça fazla tanınan ve bilinen sporcu gıdalarını üretmektedir.

Hardline Nutrition Üretime Kaç Yılında Başlamıştır?

Kavi Gıda Hardline markasını 2003 yılında patentini alarak Türkiye’de üretmeye başlamıştır. Sektördeki en eski ve ilk yerli marka olarak günümüze gelinceye kadar portföyünü genişleterek siz tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Hardline ürünleri saf ham madde olarak ithal edilip ülkemizde paketlenmesi sayesinde oldukça uygun sayılabilecek bir maliyete sahip olduğu için son tüketiciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Hardline Nutrition Hammadde Kalitesi

Hardline Nutrition, hammadde ihtiyacını, konusunda Dünya lideri olan, yüksek kalitede patentli üretim yapan firmalardan tedarik edip kendi tesislerinde paketlemektedir. Hardline'In hammadde üreticisi firmalarının aynı zamanda Türkiye distribütörü olması avantajı ve kendi tesislerini kullanması sonucu ürünlerinin en ekonomik şekilde tüketiciye ulaşmasına neden olmaktadır.

Hardline Nutrition Ürün Çeşitliliği

Hardline sporcu gıdası ihtiyacı olan tüm tüketicilerin nerdeyse ihtiyacı olan her ürüne sahip bir ürün gamına sahiptir. Kısaca bu ürünleri hatırlamak gerekirse;

Protein Tozları: Hardline Hipro, Whey Zone ve Whey 3Matrix olarak protein çeşitleri vardır. Hardline Hipro İzole protein tozu ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. Whey zone kompleks içeriği ile gün boyu kullanabileceğiniz bir protein olarak alternatifleriniz arasında kendine yer bulmaktadır.Whey 3 matrix ise izole, konsantre ve hidrolize içeriği ile sizlere sunulmaktadır. 3 Matrix Base serisi ile kreatin içermeyen formülüne de sahiptir. Ayrıca tekli paketler halinde kullanım kolaylığı sağlayan ambalaja da sahiptir.

Amino Asitler ve Kreatin: Hardline toz ve tablet formunda aromalı ve aromasız bcaa çeşitlerine sahiptir. Bcaa fusion ve Bcaa matrix aromalı ürünler olmakla beraber Bcaa 4:1:1 saf aromasız formu da vardır. Toz bcaa tercih etmeyen tüketiciler için kapsül formda Bcaa Atb6 da alternatif olarak üretilmiştir. Glutamin olarak 300 ve 500 gr lık Glutapure ürününün yanında Creapure ham maddesinden üretilen Kreatin çeşitleri de mevcuttur

L-Karnitin, CLA ve Diyet: Hardline karnitin, burner ve cla one ürünleri ile kilo vermek isteyen tüketiciler için üretilip satışa sunulmaktadır. Bu ürünler arasında shot, tablet ve Sıvı formlarını seçerek kilo verme amacınıza destek olur.

Gainer (kilo ve hacim): Hardline Progainer 1406, 3000 ve 5000 gramlık ambalajları ile kilo ve hacim kazanma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Hardline Performans ve Güç Takviyeleri: Hardline Nox 2, Hardline KGT+Caffein ve Hardline Ribose gibi ürünleri ile performans ve güç kazanımı hedefleriniz için sizlere iyi birer alternatif olabilecek ürünlerdir.

Hardline Sporcu Vitaminleri: Hardline ZMA, Hardline Glucosamine Chondroitin, Glucosamine Chondroitin MSM, Hardline Tribulus ve Hardline Vitamin Mineral ürünleri ise ihtiyacınız olan vitamin çeşidine göre sizlere hitap edebilecek ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ürünlerdir.

Hardline Nutrition Öne Çıkan Ürünleri

Hardline Ürün çeşitliliğinde detaylı olarak anlatmaya çalıştığımız ürünler arasında özellikle kilo ve hacim aldırıcı olarak bilinen Progainer ürünü kompleks yapısı sayesinde öne çıkmakta ve ülkemizde oldukça popüler olarak bilinen bir üründür. Yine Whey 3Matrix protein tozu 3 faklı proteinden oluşan formu ve 5 aroma seçeneği ile tüketiciler tarafından özellikle aranan bir ürün olarak bilinmektedir.

Whey 3 Matrix ayrıca yeni versiyonu olan Base formu ile Protein içinde kreatin takviyesi istemeyen tüketiciler için iyi bir alternatif ürün olarak raflardaki yerini almaktadır.

Hardline Nutrition Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Hardline Nutrition ürünleri TUBİTAK ile ortak geliştirilen Yüksek Teknoloji kullanılan kendi tesislerinde üretilmektedir. Hardline üretim çalışmalarını da Türkiye’deki ilk ve tek spor gıdası laboratuvarı olarak bilinen kendi tesislerinde sürdürmektedir.

Hardline Nutrition Kalite Sertifikaları

Hardline Nutrition’ın kalite sertifikaları içinde Helal Gıda, GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları"), ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi, HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları") gibi çok önemli ve her firmanın alamadığı kalite sertifikaları ile üretimini yapmaktadır.

Hardline Nutrition Sponsorları

Hardline Nutrition üretim, ithalat ve ihracatın dışında Türk spor camiasında oldukça fazla tanınan bir markadır. Bu bilinirlilik Hardline’ın hemen hemen her spor dalında branş ayrımı yapmadan her türlü tanıtımda bulunması ve yine her spor dalında bilinen sporculara sponsor olmasının avantajı yadsınamaz derecededir.

Hardline özellikle ülkemizde senede 2 sefer yapılan Vücut Geliştirme ve Fİtness yarışmalarına ana sponsor olarak hem yarışmaya katılan ve derece alan sporculara hediyeler vererek hem de sporcuların ihtiyaçlarına cevaplar vererek hizmetine devam etmektedir.

Hardline Sponsor olduğu sporculara örnek vermek gerekirse günümüzde vücut geliştirme sporunda ilk sıralarda yer alan Serdar Aktolga’dır. Serdar Aktolga, 4 ayrı vücut geliştirme federasyonunda, (IFBB, WABBA, NABBA ve NAC) yarışarak birçok başarıya imzasını atmıştır. Ayrıca birçok kez Türkiye birincisi seçilmiş bir sporcudur. Hardline, Türkiye vücut geliştirme şampiyonu ve uluslararası bir sporcu olan Murat Gönül’e de sponsordur.

Hardline Ürünlerini Nereden Alabilirim?

Hardline Nutrition ürünlerini ana bayi garantisi ve Üretici firma olan Kavi Gıda garantisi ile Protein34 Sporcu Gıdaları olarak sizlere temin etmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Protein34 olarak Hardline dahil tüm markalarımızda %100 Orjinal ürün garantisi vermekteyiz.

Protein34.com internet adresimiz ve pazaryerlerinin yanında fiziki mağazalarımızda bol hediye ve fiyat avantajları sunarak sizlere hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Satışa sunduğumuz tüm ürünlerde üretici ve/veya ithalatçı firmaların garantisinin yanında protein34 garantisini de ayrıca sunmaktayız.

Hardline Nutrition Ürünleri