Bodymax Argimax Arginine Powder 500 Gr 71 Servis Portakal

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY006
Son Kullanma Tarihi: 06/2023

Bodymax Argimax Arginine Powder 500 Gr 71 Servis Portakal


Bodymax Argimax Arginine Powder 500 Gr 71 servis ve aromalı olarak satışa sunulmaktadır. Bodymax Argimax Arginine aroması sayesinde sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Argimax klasik arjinin formüllerinin ötesinde özel bir içeriğe sahiptir. Bodymax Arjinin bilinen Arginine formüllerine ilave olarak Çam Kabuğu Ekstresi, Çinko, Magnezyum, B3 ve B6 Vitaminlerini formülünde bulundurmaktadır.

Argimax Arginine Powder Öne Çıkanlar


Servisinde (1 Ölçek 7 Gr)
- Arjinin 5000 Mg,
- Magnezyum 75 Mg,
- Çinko 15 Mg
- 71 Servis,
- Portakal Aromalı.

Argimax Nasıl Kullanılır?


Bodymax Arjinin klasik kullanım şekli olarak spor öncesi ve yatmadan önce 1 servis kullanımı tavsiye edilmektedir.

Argimax Arginine Powder Fiyat


Bodymax Argimax Arginine Powder 500 Gr 71 Servis Portakal ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Bodymax Argimax Arginine Powder %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.
Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Bodymax Argimax Arjinin kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli