Zero Shot L-Carnitine Sambucus Portakal 960 ml

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : ZERO0009
Son Kullanma Tarihi: 05/2021

ZeroShot Sambucus 2000 Mg L-Karnitin 960 ml Portakal Aromalı


ZeroShot Sambucus 2000 Mg L-Karnitin 960 ml, karnitin, Kafein, taurin, B12, B6 vitaminleri ve folik asitten oluşan formülüne sambucus ekstresi (black elderberry/kara mürver ekstresi) eklenerek zenginleştirilmiş sıvı formda yeni versiyon ürünüdür.

Zero shot yeni konsantre formu, yüksek kalitede içeriklere sahip ham maddeler ile formüle edilmiştir. İçeriğindeki 2000 mg karnitin spor esnasında sizlere amacınıza ulaşmak için destek olur. Kafein, taurin, B12, B6 vitaminleri ve folik asitten oluşan kombinasyon ise antrenman sürecinizi uzatmaya ve daha dinç spor yapmanıza destek olur.

Zeroshot yeni versiyon ürünü olan ürününe bağışıklık sistemini desteklemesi için sambucus ekstresi (black elderberry/kara mürver ekstresi) eklenmiştir. Kara mürver ekstresi yüksek miktarda C vitamini içeren bir bitki olarak bilinmektedir.

ZeroShot Sambucus Özellikleri Nelerdir?

 • Her serviste 2000 mg L-karnitin,
 • 500 mg taurin,
 • Servis başına 50 mg kara mürver ekstresi,
 • Vitamin ve mineral içeriği,
 • Taurin, kafein ve kara mürver içeren karışım,
 • Şeker içermez,
 • 32 Servis,
 • Portakal Aromalı.

  ZeroShot Sambucus Kullanımı Nasıldır?

  Zero Shot Sambucus 2000 Mg L-Karnitin 960 ml kullanım zamanı olarak spordan 30 dakika önce 1 servis olarak kullanılabilir. Spor yapılmayan günlerde ise kullanımı tavsiye edilmemektedir.

  Sambucus 2000 Mg L-Karnitin 960 ml Portakal Aromalı Fiyat
  ZeroShot Sambucus 2000 Mg L-Karnitin 960 ml Portakal Aromalı ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  ZeroShot Sambucus 2000 Mg L-Karnitin 960 ml Portakal Aromalı %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. ZeroShot markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Farmatek sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  ZeroShot Sambucus 2000 Mg L-Karnitin 960 ml Portakal Aromalı kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Zero Shot L-Carnitine Sambucus Portakal 960 ml Besin Bilgisi
  Zero Shot L-Carnitine Sambucus Portakal 960 ml Özellikleri Nelerdir
  Zero Shot L-Carnitine Sambucus Portakal 960 ml Neleri İçermez
  Zero Shot L-Carnitine Sambucus Portakal 960 ml Nasıl Kullanılır