Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


Zero SHOT

Zero SHOT sporcu gıdası takviye ürünleri sektöründe özellikle diyet grubu ürünler olarak tanımlanan L-Carnitin grubu ile ismini duyurmuştur. Marka sahibi olan firma daha sonraki dönemlerde Bcaa ürününü de satışa sunmuştur. Zero SHOT ithal edilen hammaddelerle Türkiye de dolumu ve paketlemesi yapılmaktadır. Marka ilk olarak 2009 yılında 60 Ml lik L-Carnitin shot olarak dizayn edilip tüketicinin hizmetine sunulmuştur. Markanın üst ismi olarak da Stacker 2 firmasının adı altında üretimi yapılmaktadır. ZeroShot, Türk vücut geliştirme sporcuları olan Volkan Yalvaç ve Kadir Özcan’a sponsor olarak da sporculara destek olmaya devam etmektedir.

Zero Shot Ürünleri

Zero SHOT L-Carnitin shot zengin içeriği sayesinde zayıflamak, konsantrasyonu yükseltmek ve enerji kazanmak isteyen herkesin kullanabileceği bir üründür. Yoğun egzersiz esnasında her antrenmanın bir önceki kadar verimli geçmesini isteyenler için kafein ve taurin içeren formülü ile enerji seviyenizi yükseltmeye yardımcı olur ve folik asit ile de hücrelerinizin yenilenmesini destekler.

Zero SHOT markasının yeni ürünü olan Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine+Plus Sambucus, formulüne sambucus ekstresi eklenerek zenginleştirilmiş versiyonunuda satışa sunarak ürün gamını geliştirmiştir.

Kara mürver ekstresi yüksek miktarda C vitamini içeren bir bitki olup yüksek miktarda antioksidan özelliğe sahiptir. Yapılan bilimsel çalışmalar, kara mürver ekstresinin bağışıklığı desteklemeye yardımcı olduğunu göstermiştir.


Zero Shot Türkiye

Zero SHOT markasının isim hakkının sahibi Farmatek firması Türkiye de BigJoy, Muscletech, Unıversal ve Ultımate markalarının da dağıtımını yapmaktadır. Firma satışlarını bölgesel bayiler ve kendi ekibi ile gerçekleştirmektedir. Zero SHOT Türkiye de aynı şekilde satışlarını yapmaktadır.


Zero Shot Ürünleri Satın Al

Zero SHOT ürünleri ithal edilen hammaddelerle Türkiye de paketlenip satışa sunulmaktadır. Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Zero SHOT ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Zero SHOT, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.