Listelenecek bir ürün yok


Voit Sport

Voit Sport Intersport un bünyesinde bulunan bir marka olup Koşu bandından, kondisyon bisikletine, vücut geliştirme cihazlarından, spor aksesuarlarını içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Interspor, 1993 yılında, spor malzemeleri ithalatıyla, tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturma vizyonu ile yola çıkmıştır. Değişimin gücüne ve sürekli gelişime inanan Interspor, bugün çok sayıda çalışanıyla, büyükşehir merkez müdürlükleri ve Türkiye’nin tüm illerindeki satış noktaları, teknik servis desteği ile tercih edilen bir spor malzemeleri markasıdır.

Voit Sport Başarıları
Deneyimini iddialı vizyonuyla birleştiren Interspor, devamlılık ve sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda tüm anlayışına değer katan, yaşamı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerle geleceğe yön veren, birey ve çevreye duyarlı bir kuruluştur. Sektöründe marka bilinirliği ve pazar payı istikrarlı bir şekilde artan Interspor Dış Tic. A.Ş. kendi sektöründe lider konumdadır. Koşu bandından, kondisyon bisikletine, vücut geliştirme cihazlarından, spor aksesuarlarına, kendi markaları yanısıra dünyaca ünlü spor markalarını sporseverlerle buluşturan Interspor, spor ve sağlıklı yaşamın öncüsüdür. Interspor, spor sektörüne atıldığı ilk günden bugüne kadar tek hedefi, herkesin hayatını kolaylaştırarak, sağlıklı ve kalilteli ürünlerle müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Türkiye geneline yayılmış satış noktaları ve teknik servis desteği ile satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı ile spor sektöründe istediği noktaya ulaşmıştır. Interspor, spor malzemeleri cihazları ve aksesuarları yurtiçinde ve yurtdışında, geniş satış noktaları ve teknik servis ağı ile uluslararası çapta faaliyet gösteren ithalatçı firmadır. Interspor vizyonunu yurtiçinde tüm illerde ve yurtdışında belirli merkezlere yayarak geliştirme çabasını özenle devam ettirmektedir.

İnter Spor Kalite Politikası
Malzeme temininden depolamaya, müşteriye sunumdan servis hizmetlerine kadar geçen tüm aşamalarda; müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri istek ve beklentilerini tespit edip, bunu sürekli araştırdığımız teknoloji ile geliştirip, zenginleştirerek müşterimize geri döndürmek; her aşamada müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede ve hatasız karşılamak ve bütün çalışanlarımızı verdiğimiz hizmetin her aşamasında, işini bilen, takım ruhuna sahip yüksek motivasyonlu bireyler haline getirmek kalite anlayışımızdır.

Voit Sports Ürünleri Satın Al
Voit Sport ürünleri İnterspor tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak İnterspor ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Voit Sport, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.