61 Ürün Mevcut

Voit

 

Voit Sport

Voit Sport Intersport un bünyesinde bulunan bir marka olup Koşu bandından, kondisyon bisikletine, vücut geliştirme cihazlarından, spor aksesuarlarını içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Interspor, 1993 yılında, spor malzemeleri ithalatıyla, tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturma vizyonu ile yola çıkmıştır. Değişimin gücüne ve sürekli gelişime inanan Interspor, bugün çok sayıda çalışanıyla, büyükşehir merkez müdürlükleri ve Türkiye’nin tüm illerindeki satış noktaları, teknik servis desteği ile tercih edilen bir spor malzemeleri markasıdır.

Voit Sport Başarıları

Deneyimini iddialı vizyonuyla birleştiren Interspor, devamlılık ve sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda tüm anlayışına değer katan, yaşamı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerle geleceğe yön veren, birey ve çevreye duyarlı bir kuruluştur. Sektöründe marka bilinirliği ve pazar payı istikrarlı bir şekilde artan Interspor Dış Tic. A.Ş. kendi sektöründe lider konumdadır. Koşu bandından, kondisyon bisikletine, vücut geliştirme cihazlarından, spor aksesuarlarına, kendi markaları yanısıra dünyaca ünlü spor markalarını sporseverlerle buluşturan Interspor, spor ve sağlıklı yaşamın öncüsüdür. Interspor, spor sektörüne atıldığı ilk günden bugüne kadar tek hedefi, herkesin hayatını kolaylaştırarak, sağlıklı ve kalilteli ürünlerle müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Türkiye geneline yayılmış satış noktaları ve teknik servis desteği ile satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı ile spor sektöründe istediği noktaya ulaşmıştır. Interspor, spor malzemeleri cihazları ve aksesuarları yurtiçinde ve yurtdışında, geniş satış noktaları ve teknik servis ağı ile uluslararası çapta faaliyet gösteren ithalatçı firmadır. Interspor vizyonunu yurtiçinde tüm illerde ve yurtdışında belirli merkezlere yayarak geliştirme çabasını özenle devam ettirmektedir.

İnter Spor Kalite Politikası

Malzeme temininden depolamaya, müşteriye sunumdan servis hizmetlerine kadar geçen tüm aşamalarda; müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri istek ve beklentilerini tespit edip, bunu sürekli araştırdığımız teknoloji ile geliştirip, zenginleştirerek müşterimize geri döndürmek; her aşamada müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede ve hatasız karşılamak ve bütün çalışanlarımızı verdiğimiz hizmetin her aşamasında, işini bilen, takım ruhuna sahip yüksek motivasyonlu bireyler haline getirmek kalite anlayışımızdır

Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.