Universal Nutrition Beef Amino 400 Tablet
Universal Nutrition Animal Pak 44 Paket
Universal Nutrition Animal Cuts 42 Paket
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


Universal Nutrition

Universal Nutrition sporcu beslenme sektöründeki 38 yıllık deneyimi ile, kullanıcıların ihtiyaç ve alışkanlıklarını yakından bilen ve önceliğini onların hedeflerine ulaşmaları olarak belirleyen bir firmadır. Fabrikadan çıkan her ürüne %100 garanti vermesi ile vücut geliştirme sporcularından profesyonel atletlere kadar herkesin ilk aklına gelen markalar arasında yer almaktadır.

Amino 3001, Animal Pak, Animal Cuts, GH max gibi herkesçe bilinen ve çok itibar gören ürünleri ile herkese özel çözümler sunmayı hedefleyen Universal, bilim adamları, antrenörleri ve sporcuları ile durmaksızın portföyünü geliştirmektedir. Universal ürünleri Türkiye’nin tanıştığı ilk supplement markası olma özelliğinede sahiptir. Universal Nutrition 2007 yılından önce ülkemize oldukça az çeşitlerle ithal edilmekteydi. İthalatçı firma özellikle 2008 yılından sonra ürün gamını genişleterek satış ağını Büyütmüş oldu ve tüm Türkiye’nin Unıversal ürünlerine ulaşmasını daha kolay hale getirmiş oldu.

Universal Nutrition Öne çıkan Ürünleri
Universal Nutrition; kilo ve hacim kazandırıcı ürünler, L-Karnitin ve CLA, amino asit, protein tozu, performans ve güç arttırmaya yardımcı ürünler gibi, birçok kategoride ürün üretmekte ve bu ürünlerin dağıtımını dünyanın çeşitli ülkelerine distribütörlük kanalı ile gerçekleştirmektedir. Universal Nutrition’un Türkiye’de şu an için bulunan ve öne çıkan ürünleri arasında özellikle Animal serisi oldukça popülerdir.
>Vitamin Mineral kompleksi olarak Animal Pak

>Özellikle Bcaa ağırlıklı Amino Asitlerden oluşan Animal Nitro

>Nitrik Oksit artırıcı Animal Pump

>Growth hormonu tetikleyicisi olarak GH Max

>Kompleks Whey protein olarak Animal Whey

>Kilo ve Hacim aldırıcı Gain Fast

Ürünleri ülkemizde oldukça popüler olmuştur. Bunların ötesinde creatine, glutamin vb ürünleride tedarikçi firma tarafından tüketicinin tercihlerine zaman zaman sunulmaktadır.Universal Nutrition Ürünlerini Satın Al
Universal Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Universal Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Universal Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.