Universal Beef Amino 400 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : UNIV0004
Son Kullanma Tarihi: 07/2022

Universal Beef Amino 400 Tablet Nedir?


Universal Beef Amino 400 Tablet, 1977 yılından beri ağır antrenman yapan sporcular için ürünler hazırlayan Unıversal Nutrition tarafından Arjantin sığır eti karaciğerinden elde edilen kırmızı et kaynaklı formüle sahip amino asittir.

Universal Beef Amino zengin bir amino asit profiline sahip ve her bir tablet 1000 mg serbest formda amino asit kompleksi içerir. İlaveten zengin bir vitamin ve mineral içeriğine de sahiptir. Beef Amino emilim hızı olarak whey protein bazlı amino asit takviyelerinden daha yavaş bir emilime sahiptir. Bu nedenle de vücutta kalan süresi de daha uzundur. 

Beef Amino, yüksek kaliteli sığır protein izolatı, sığır albumin konsantresi ve Arjantin sığırlarının karaciğerinden elde edilen üstün kırmızı et amino asitlerinden oluşan yüksek potensli bir harmandır. %100 Sığır Amino su, sığırların anabolik potansiyelini kullanan, kas yapım çalışmalarınıza ideal bir destek sağlayan, çok gerekli besinlerin yanı sıra, yüksek oranda konsantre edilmiş amino asitlerin tam bir spektrumunu içermektedir.

Beef Amino Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • %100 sığır etinden elde edilen amino asit ürünü.
 • Whey protein içerikli amino asitlerden daha zengin bir amino asit profiline sahiptir.
 • Her 1 tabletinde 1000mg kompleks amino asit içermektedir. 

  Kompleks bir Vitamin içeriğine sahiptir:
 • B6 Vitamini,
 • Niasin,
 • A Vitamini,
 • C Vitamini,
 • Fiyat/performans.

  Beef Amino Hazırlanışı Nasıldır?

  Universal Beef Amino 400 Tablet 200-300 ml arası su ile birlikte teker teker yutulabilir. Amino asitler tat olarak acı olmasından dolayı çiğneyerek ve kırarak yutulması tavsiye edilmez.

  Tabletleri yutmakta zorluk çekenler ise tabletleri ezerek toz haline getirebilir ve su ile karıştırarak içilebilir. Su ile toz halinde içilmesi ayrıca kana hızlı bir şekilde karışacağı için daha avantajlı olabilir.

  Beef Amino Kullanımı Nasıldır?

  Aminoasit kullanım zamanı ve miktarı kullanıcının amacı, beslenmesi, kilosu ve yaptığı sporun seviyesi ile orantılıdır. Bu nedenle de standart bir kullanım şekli maalesef yoktur. 

  Kullanım şekli olarak günlük belirlenen servis sayısını gün içinde 3 eşit parçaya bölüp öğün sonralarına denk gelecek şekilde kullanımı daha uygun gözükmektedir. Spor yapılan günlere artı bir servis ilave edilerek kullanım durumuna göre spor öncesi ve sonrasına denk getirip spor öncesi ve sonrası aminoasit alımı da sağlanmış olur. Burada önemli olan gün boyu vücudumuzda aminoasit bulunması ve olası protein eksikliğini karşılamış oluruz.

  Beef Amino hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?
  Universal Beef Amino 400 Tablet amacınıza, beslenmenize ve yaptığınız spora göre değişmek üzere Whey Protein ve Bcaa Powder ile birlikte kombin ederek kullanabilirsiniz.

  Universal Beef Amino 400 Tablet Satın Al
  Protein34'de satılan tüm UNIVERSAL NUTRITION ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir. 

  Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli