Universal Beef Amino 400 Tablet (UNBEA400)

5,00
Fiyat : ₺239,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 171
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2020

  • Havale %5 İndirim

    227,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Universal Beef Amino 400 Tablet

Universal Beef Amino 400 Tablet 1977 yılından beri vücut geliştirmeciler ve ağır antrenman yapan sporcular için gıda takviyeleri üreten Unıversal Nurition tarafından Arjantin sığır eti karaciğerinden elde edilen kırmızı et kaynaklı sporcu gıdası takviye ürünüdür. Beef amino kırmızı et kaynaklı amino asit olduğu için diğer whey aminolara göre daha yüksek ve özel bir performansa sahiptir.

Universal Beef Amino zengin bir amino asit profiline sahip ve her bir tablet 1000 mg serbest formda amino asit kompleksi içerir. İlaveten zengin bir vitamin ve mineral takviyesinede sahiptir. Beef Amino emilim hızı olarak whey protein bazlı amino asit takviyelerinden daha yavaş bir emilime sahiptir. Bu nedenlede vücutta kalan süreside daha uzundur.

Beef Amino , yüksek kaliteli sığır protein izolatı, sığır albumin konsantresi ve Arjantin sıcacık karaciğerinden elde edilen üstün sığır eti amino asitlerinden oluşan yüksek potensli bir harmantır . % 100 Sığır Aminosu, sığırların anabolik potansiyelini kullanan, kas yapım çalışmalarınıza ideal bir destek sağlayan, çok gerekli ve gerekli besinlerin yanı sıra, yüksek oranda konsantre edilmiş amino asitlerin tam bir spektrumunu içerir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Universal Beef Amino 400 Tablet kas oluşumunu desteklemek ve yıpranmayı önlemek için protein tozları, Glutamin, Bcaalarla beraber desteklenerek kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Universal Beef Amino 400 Tablet Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık sorununuz bulunuyorsa ürünü almadan önce doktorunuza başvurun. 18 yaşından küçük çocuklar, hamile ve emziren kişiler için kullanımı uygun değildir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Universal Beef Amino 400 Tablet Satın Al

Universal Beef Amino 400 Tablet Universal Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Unıversal Nutrition’un ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Universal Beef Amino 400 Tablet ve diğer Universal Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Öğle Öğünü Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Öğle Öğünü Öncesi: 1 Servis
Akşam Öğünü Öncesi : 1 Servis


1 Servis = 2 Tablet
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Universal Beef Amino"?
> Tablet Formda.


> Yüksek anabolik değere sahip et proteininden elde edilmiştir.

> Arjantin sığır karaciğeri, Sığır proteini izolesi ve sığır albümini içerir


> Doğal ortamlarında beslenen hayvanlardan elde edilen ham maddeler kullanılır.

> Zengin amino asit formülüne sahiptir


> Tablet 1000 Mg Amino asit içerir


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.