Universal Animal Stak 21 Paket (UNASTAK44)

0,00
Fiyat : ₺205,59(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2020

  • Havale %5 İndirim

    194,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Universal Animal Stak 21 Paket

Universal Animal Stak 21 Paket 1983 yılında üretimine başlanılan Animal serisinin büyüme hormonunu desteklemesi ve anabolik etkiyi yükseltmesi için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Animal Stak içeriğinde yüksek miktarda tribulus ekstresi ve arjinine ek olarak çinko, krom, magnezyum, karnitin, deve dikeni, saw palmetto özü içeren testesteron hormonunu destekleyen ve yağsız kas kütlesi artışı için geliştirilmiş, üstün performanslı gıda takviyesidir.

Sporcuların performansı ve yağsız kas kütlesinin artışı ile doğru orantılıdır. Bu nedenle her sporcu performansını arttırmak için daha kaslı ve daha güçlü olmayı ister. Kas gelişimini sağlamak için büyüme hormonlarının desteklenmesi gerekir. Animal Stak içerdiği özel formülasyon sayesinde vücutta büyüme hormonunu destekler ve kas gelişimi için yardımcı olur.

Universal Animal Stak Tribulus Terrestris başta olmak üzere 1000 mg lık doğal testesteron kompleksi içerir. Böylece kas gelişimi için en önemli hormon olan testesteronu sağlar. Stak ayrıca antrenman performansını direk etkileyen Nitrik oksit (NOX) için önemli olan AAKG (Arjinin Alfa-Ketoglutarat), Saw Palmetto, Beta Sitosterol karışımınıda sizlere sunar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Universal Animal Stak 21 Paket büyüme hormonunu desteklediği için protein desteği ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Universal Animal Stak 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Universal Animal Stak gıda takviyesidir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Universal Animal Stak 21 Paket Satın Al

Universal Animal Stak 21 Paket Universal Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Universal Nutrition’un ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Universal Animal Stak 21 Paket ve diğer Universal Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı

Spor Yapılan Günler:
Spordan 30 Dakika Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Öğlen Yemeğinden 30 Dakika Önce: 1 Servis

Servis = 1 Paket : 8 Tablet


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Animal STAK"?
> Arjinin AKG, Saw Palmetto ve Beta Sitosterol İçerir


> Kompleks tribulus ürünlerinden biridir.

> Büyüme (GH) hormon tetikleyici etken içeriğe sahip bir üründür

> Doğal anabolik etkisi sayesinde gelişime destek olur

> Testosteron hormonunun salgılanmasını tetikler.


> Zindelik verir ve uyku düzenlenmesinde yardımcı olur


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Universal Animal Stak 21 Paket, Animal Stak 21 Paket,