Universal Animal Pak 44 Paket (UNAPAK44)

5,00
Fiyat : ₺349,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 180
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    12.2019

  • Havale %5 İndirim

    331,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Universal Animal Pak 44 Paket

Universal Animal Pak 44 Paket 1983 yılında üretimine başlanılan Animal serisinin kompleks vitamin olarak dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Vitamin ve mineral içeriğinin yanında, antioksidan, amino asit, bitkisel kompleks ve bir takım performans arttırıcılar içeren gıda takviyesidir. Pak sporcular için geliştirilmiş bir ürün olup vitamin, mineral ihtiyacını desteklemek için formüle edilmiştir.

Universal Animal Pak sporcuların beslenme programlarını ve yaptıkları antrenmanlarında eksik kalan vitamin ve mineral eksikliğini desteklemek için kapsül ( tablet ) formda üretilmiş olup zengin içeriği sayesinde oldukça popüler olmuş bir gıda takviyesidir. Pak ayrıca performasın artmasına yardımcı olmak için karnitin , arjinin ve alfa lipoik asit gibi bir takım amino asit takviyeleride içermektedir.

Universal Animal Pak sporcuların supplement kombinasyonlarında yer alan , vitamin , mineral , antioksidan , amino asit , sağlıklı yağlar elektrolitler ve performans arttırcılar içeren kompleks bir takviye üründür.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Universal Animal Pak 44 Paket Supplement takviyesi kullanan sporcuların vitamin ve mineral eksikliğini desteklemesi için tüm takviye ürünerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık sorununuz bulunuyorsa bu ürünü almadan önce doktorunuza başvurun. 18 yaşından küçük çocuklar, hamile ve emziren kişiler için kullanımı uygun değildir. Gıda takviyesidir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Universal Animal Pak 44 Paket Satın Al

Universal Animal Pak 44 Paket Universal Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Universal Nutrition’un ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Universal Animal Pak 44 Paket ve diğer Universal Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı

Önerilen Kullanım Şekli
:
Günde 1 Poşet sabah kahvaltısında alınır.


Servis = 1 Poşet : 11 Tablet


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Animal PAK"?

> Multi Vitamin.


> Karaciğer destek içeriği (Milk Thistle, Uni-Liver).

> Antioksidan kompleksi.

> Enzim kompleksi.


> 3000mg'a yakın amino asit içeriği.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Universal Animal Stak 21 Paket, Animal Stak 21 Paket,