Universal Animal Cuts 42 Paket (UNACUTS)

5,00
Fiyat : ₺369,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 190
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    12.2019

  • Havale %5 İndirim

    350,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Universal Animal Cuts 42 Paket

Universal Animal Cuts 42 Paket 1983 yılında üretimine başlanılan Animal serisinin bitkisel kaynaklı, kafein, guarana, yeşil çay, zencefil kökü, kırmızı biber içeren termojenik yağ yakıcı olarak formüle edilmiş ve satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Dünyanın en iyi thermojonik ürünlerinden birisi olan Cuts özellikle definasyon dönemlerinde yağ yakımı ve su atımınına yardımcı olmasının yanında kas kütlesi miktarının korunması, antrenman esnasındaki odaklanma ve enerji kazanımı noktasında da destek sağlar.

Animal Cuts, stres hormonu olarak bilinen kortizol seviyelerinin kontrol altında tutulmasına ve ideal seviyelerinde kalmasınada yardımcı olur. Cuts iştahı bastırmak içinde özel bir formüle sahip ola-masından dolayı vücuda alınan gereksiz karbonhidratlarıda durdurmaya yardımcı olarak yağlardan kurtulmanızıda destekler. Cuts fazla yağlardan kurtulmak ve daha keskin vücut hatlarına sahip olmanıza imkan tanıyan bir gıda takviyesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Universal Animal Cuts 42 Paket CLA ile beraber kullanımda daha iyi sonuç almanıza destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Burner 120 Tablet bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Spor yapan kişilerin kullanması tavsiye edilmektedir. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların,kullanması tavsiye edilmez. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Geç saatlerde kullanımı uykusuzluk yapabilir. Kalp problemi olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez.Önerilen dozlara uyunuz. Düzenli 2 ay kullanımı sonrasında en az 1 hafta ara veriniz.

Universal Animal Cuts 42 Paket Satın Al

Universal Animal Cuts 42 Paket Universal Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Universal Nutrition’un ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Universal Animal Cuts 42 Paket ve diğer Universal Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:

Sabah Uyanınca: 1 Paket
6-8 Sonra: 1 Paket

Servis: 1 Paket

Pakette 8 Kapsül vardır.
Bol su ile tüketiniz. Not: 1 kutu ürün bittikten sonra diğer kutuyu kullanmak isterseniz 1 hafta ara vermeniz gerekir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Universal Animal Cuts"?
> Metabolik ve Tiroid içeriklerine sahiptir.


> Koruyucu içerik olarak Zencefil kökü gibi bitkisel bileşenlere sahiptir.


> Definisyon dönemi için uygun bir termojenik üründür.


> Kas koruma kompleksi ile anti-katabolik işlevde bulunur.


> Enerji sağlar.


Termojenik Yağ Yakıcı Nedir?
Termojenik takviyeleri, vücudunuzun dinlenme durumunda bile daha fazla kalori yakmasına neden olan, onları aldıktan sonra birkaç saat boyunca metabolizmanın hafifçe yükselmesine yardımcı olan takviyelerdir. Bu etikete sahip bazı takviyelerin daha hızlı yanmasına neden olmak yerine emilen yağ miktarını sınırlandırarak yağ metabolizmasını etkilediğinden, yağ yakıcı takviyelerin hepsi de termojenik değildir.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.