Universal Amino 2700 350 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : UNIV0015OMN
Son Kullanma Tarihi: 07/2022

Universal Amino 3001 160 Tablet


Universal Amino 3001 160 Tablet 1977 yılından beri ağır antrenman yapan sporcular için gıda takviyeleri üreten Unıversal Nutrition tarafından formüle edilmiş peynir altı suyu proteini hidrolizatların dan hazırlanmış amino asittir.

Universal Amino 3001 dallanmış zincirli amino asitler (BCAAs), glutamin, metionin, alanin ve arginin bakımından zengindir. Amino 3001'in formülü, B6 vitamini, L-karnitin ve krom piklominat ile zenginleştirilerek amacınıza ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Amino 3001 Hidrolize whey ve whey protein konsantresinden elde edilmiş olduğu için hızlı emilime sahiptir. Amino 3001 tablet başına amino asit değeri olarak sınıfındaki diğer ürünlere göre avantaj sağlamaktadır.

Universal Amino 3001 Özellikleri

 • Özellikle spor sonrası kas dokusuna en hızlı şekilde ulaşarak gerekli amino asitlerin taşınmasını sağlar,
 • Yüksek saflıktaki hidrolize whey proteinden elde dilmiştir,
 • Universal Amino 3001 her 1 tablette toplam 2510 mg kompleks amino asit içermektedir,
 • Amino 3001 saf formda BCAA ve Glutamin amino asitlerini içermektedir,
 • Amino 3001 yüksek miktarda, NO (Nitrik Oksit) bakımından önemli olan, Arjinin amino asiti içermektedir,
 • Universal Amino 3001 B6 Vitamini içermektedir,
 • Dayanıklılık ve patlayıcı güç gerektiren tüm sporlarda kullanımı uygundur.

  Amino 3001 Kullanımı Nasıldır?

  Aminoasit kullanım zamanı ve miktarı kullanıcının amacı, beslenmesi, kilosu ve yaptığı sporun seviyesi ile orantılıdır. Bu nedenle de standart bir kullanım şekli maalesef yoktur.

  Kullanım şekli olarak günlük belirlenen servis sayısını gün içinde 3 eşit parçaya bölüp öğün sonralarına denk gelecek şekilde kullanımı daha uygun gözükmektedir. Spor yapılan günlere artı bir servis ilave edilerek kullanım durumuna göre spor öncesi ve sonrasına denk getirip spor öncesi ve sonrası aminoasit alımı da sağlanmış olur. Burada önemli olan gün boyu vücudumuzda aminoasit bulunması ve olası protein eksikliğini karşılamış oluruz.

  Amino 3001 160 Tablet Fiyat
  Universal Amino 3001 160 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Universal Amino 3001 160 Tablet %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Universal Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Universal Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Universal Nutrition Amino 3001 160 Tablet kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli