Universal Amino 2700 350 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : UNIV0015
Son Kullanma Tarihi: 07/2022

Universal Amino 2700 350 Tablet Nedir?


Universal Amino 2700 350 Tablet, Hidrolize Whey ve Konsantre Whey içeren formülü ile tablet formda dizayn edilmiş kompleks amino asittir. Universal markasının en eski ve popüler ürünlerinden biri olan Universal Amino 2700 sporcuların ve aktif yaşantısı olan tüketicilerin günlük amino asit ve protein ihtiyacını karşılamaya yardımcı olabilir.

Universal Amino 2700 350 Tablet kas dokusunda daha hızlı asimilasyona izin veren peynir altı suyu protein konsantresi (WPC) ve peynir altı suyu protein hidrolizatın dan (WPH) elde edilmiştir. Her bir tablet 2000 mg'dan fazla amino asitle doludur ve her yemekten önce alındığında gün boyunca genel amino ihtiyacını karşılamanıza destek olabilecek bir formüle sahiptir.

Universal Amino Formülasyonunu oluşturan amino asitlerin tümü anabolik yapıdadır ve kas dokusunun gelişmesinde ve büyümesi için gerekli olan amino asitlerdir. Amino 2700 "sustained" yani kontrollü ve yavaş çözünür yapıda olan bir amino asit ürünüdür. Amino 2700 içeriği ayrıca Arjinin ve sindirim enzimlerince zenginleştirilmiştir.

Universal Amino 2700 Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • Her 1 tabletinde 2000 mg civarında amino asit içermektedir.
 • Kompleks amino asit içeriğine ek olarak B6 Vitamini içermektedir (Protein sentezi).
 • Universal'in en popüler ürünlerinden biri.
 • Kompleks amino asit içerir.
 • Yüksek hammadde kalitesi.
 • Fİyat/performans.

  Universal Amino 2700 Hazırlanışı Nasıldır?

  Universal Amino 2700 350 Tablet 200-300 ml arası su ile birlikte teker teker yutulabilir. Amino asitler tat olarak acı olmasından dolayı çiğneyerek ve kırarak yutulması tavsiye edilmez.

  Tabletleri yutmakta zorluk çekenler ise tabletleri ezerek toz haline getirebilir ve su ile karıştırarak içilebilir. Su ile toz halinde içilmesi ayrıca kana hızlı bir şekilde karışacağı için daha avantajlı olabilir.

  Universal Amino 2700 Kullanımı Nasıldır?

  Aminoasit kullanım zamanı ve miktarı kullanıcının amacı, beslenmesi, kilosu ve yaptığı sporun seviyesi ile orantılıdır. Bu nedenle de standart bir kullanım şekli maalesef yoktur.

  Kullanım şekli olarak günlük belirlenen servis sayısını gün içinde 3 eşit parçaya bölüp öğün sonralarına denk gelecek şekilde kullanımı daha uygun gözükmektedir. Spor yapılan günlere artı bir servis ilave edilerek kullanım durumuna göre spor öncesi ve sonrasına denk getirip spor öncesi ve sonrası aminoasit alımı da sağlanmış olur. Burada önemli olan gün boyu vücudumuzda aminoasit bulunması ve olası protein eksikliğini karşılamış oluruz.

  Universal Amino hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?
  Universal Amino 2700 350 Tablet amacınıza, beslenmenize ve yaptığınız spora göre değişmek üzere Whey Protein ve Bcaa Powder ile birlikte kombin ederek kullanabilirsiniz.

  Universal Amino 2700 350 Tablet Satın Al
  Protein34'de satılan tüm UNIVERSAL NUTRITION ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.

  Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

  universal 2700 amino asit 700 tabletuniversal 2700 amino asit 700 tablet içerik bilgisi
 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli