5 Ürün Mevcut

Universal

Universal Nutrition

Universal Nutrition sporcu beslenme sektöründeki 38 yıllık deneyimi ile, kullanıcıların ihtiyaç ve alışkanlıklarını yakından bilen ve önceliğini onların hedeflerine ulaşmaları olarak belirleyen bir firmadır. Fabrikadan çıkan her ürüne %100 garanti vermesi ile vücut geliştirme sporcularından profesyonel atletlere kadar herkesin ilk aklına gelen markalar arasında yer almaktadır.

Amino 3001, Animal Pak, Animal Cuts, GH max gibi herkesçe bilinen ve çok itibar gören ürünleri ile herkese özel çözümler sunmayı hedefleyen Universal, bilim adamları, antrenörleri ve sporcuları ile durmaksızın portföyünü geliştirmektedir. Universal ürünleri Türkiye’nin tanıştığı ilk supplement markası olma özelliğine de sahiptir.

Universal Nutrition 2007 yılından önce ülkemize oldukça az çeşitlerle ithal edilmekteydi. İthalatçı firma özellikle 2008 yılından sonra ürün gamını genişleterek satış ağını Büyütmüş oldu ve tüm Türkiye’nin Unıversal ürünlerine ulaşmasını daha kolay hale getirmiş oldu.

Universal Nutrition Öne çıkan Ürünleri

Universal Nutrition; kilo ve hacim kazandırıcı ürünler, L-Karnitin ve CLA, amino asit, protein tozu, performans ve güç arttırmaya yardımcı ürünler gibi, birçok kategoride ürün üretmekte ve bu ürünlerin dağıtımını dünyanın çeşitli ülkelerine distribütörlük kanalı ile gerçekleştirmektedir. Universal Nutrition’un Türkiye’de şu an için bulunan ve öne çıkan ürünleri arasında özellikle Animal serisi oldukça popülerdir.

  • Vitamin Mineral kompleksi olarak Animal Pak
  • Özellikle Bcaa ağırlıklı Amino Asitlerden oluşan Animal Nitro
  • Nitrik Oksit artırıcı Animal Pump
  • Growth hormonu tetikleyicisi olarak GH Max
  • Kompleks Whey protein olarak Animal Whey
  • Kilo ve Hacim aldırıcı Gain Fast

    Universal Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.