Listelenecek bir ürün yok


Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition, 1979'da Victor H. Rubino tarafından kuruldu. O sırada Victor Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi amatör güç sporcularından biriydi. Victor, en iyisi olma hedefiyle hareket ederek, takviyelerin artırılmış güç ve daha hızlı iyileşme yoluyla performansını artırmanın anahtarı olduğunu biliyordu. Victor, 1970'lerin kendisi için mevcut olan takviyeleri ve biyokimyacısı olmaktan memnun olmadığı için, kendi şirketi Ultimate Nutrition'u kurmaya karar verdi. Victor'un amacı, herkes için uygun fiyata yüksek kaliteli ve kapsamlı araştırılmış ürünler üretmekti.

1970'lerin sonlarında ve 1980'lerin başında Ultimate Nutrition, Amino Asit tabletleri, protein tozu, karbonhidrat tozu ve çeşitli Yağ Yakıcılara sahip olan ilk firmalar arasında yer aldı. 1980'lerin sonunda ve 1990'ların başına kadar Ultimate Nutrition, 10 değişik lezzette ve bir cam şişede sunulan, elektrolit ile yakıt tüketime hazır bir içecek olan Sports Energizer gibi efsanevi ürünleri piyasaya sürdü.

Ultimate Nutrition Öne Çıkan Ürünleri

1990'lı yılların ortalarında, Ultimate Nutrition, bir kutuda Whey Protein tozu ile ilk çıkan şirketlerden biri olduğu için yine zirvede yer almıştır. Bugün, Ultimate Nutrition, Iso Mass Xtreme Gainer®, ProStar® Whey, Muscle Juice® 2544, GlutaPure®, Protein İzolatı, Iso Sensation® 93, Amino 2000, Ultra Ripped®, Horse Power® gibi çok çeşitli ürünlerle mükemmelliğini koruyor, ve şimdi Horse Power® X. At Güç X, enerji, dayanıklılık ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olmak ve arttırılmış güç ve kas kazanımlarını arttırmak için formüle edilmiş, devrim niteliğinde yoğunlaştırılmış bir egzersiz öncesi takviyeleride sunmaktadır.

Ultimate Nutrition Takımı

Ultimate Nutrition kurulduğu günden bu yana birçok vücut geliştirme müsabakasına sponsorluk yapmasının yanısıra Mr. Olympia’nın efsane vücut geliştiricilerinden olan Dester Jackson ve Phil Heath başta olmak üzere bir çok sporcuya sponsor olmuştur.

Ultimate Nutrition Ürünleri Satın Al
Ultimate Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Ultimate Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Ultimate Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.