Tribulus Nedir?

Tribulus terrestris dünyada tropik ve ılıman iklimlerde yetişen bir bitkidir. Pek çok farklı kültür, bir takım faydalar için kullandı. Çalışmalar, vücudun doğal olarak testosteronu arttırmasına, muhtemelen daha fazla kas büyümesine, kuvvetin artmasına ve dayanıklılığın artmasına olanak tanıyan güçlü bir takviye olduğunu gösteriyor.
...devamını oku..↓
Bununla birlikte, DHEA'dan farklı bir şekilde testosteron düzeylerini artırır. Tribulus, bir testosteron öncüsü olmak yerine, lüteinizan hormonun (LH) üretimine yol açar. LH düzeyleri arttıkça, doğal testosteron üretimi de artar.

Zma Nedir?
ZMA ® , biyolojik olarak mevcut olan çinko ve magnezyum formlarını içeren benzersiz bir anabolik formüldür. Vitamin B-6 emilimini ve kullanımını daha da geliştirir. ZMA ® , serbest testosteron, toplam testosteron ve insülin benzeri büyüme faktörü (GF-1) düzeylerini arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış, güçlü ve% 100 doğal bir takviyedir. Sporcuların eğitiminde kas gücünü artırır. Çinko, magnezyum ve vitamin B-6'nın sinerjik bileşimi, egzersiz sonrası kas kuvveti, dayanıklılık, şifa ve iyileşmeyi artırmak üzere tasarlanmıştır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler!
Tribulus & Zma ların Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında Tribulus & Zma diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Tribulus & Zma Ürünleri Satın Al
Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Tribulus & Zma ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz.
1