7 Ürün Mevcut

Tribulus, Zma

Tribulus, Zma, Testesteron


Tribulus Nedir?
Tribulus terrestris dünyada tropik ve ılıman iklimlerde yetişen bir bitkidir. Pek çok farklı kültür, bir takım faydalar için kullandı. Çalışmalar, vücudun doğal olarak testosteronu arttırmasına, muhtemelen daha fazla kas büyümesine, kuvvetin artmasına ve dayanıklılığın artmasına olanak tanıyan güçlü bir takviye olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, DHEA'dan farklı bir şekilde testosteron düzeylerini artırır. Tribulus, bir testosteron öncüsü olmak yerine, lüteinizan hormonun (LH) üretimine yol açar. LH düzeyleri arttıkça, doğal testosteron üretimi de artar.

Zma Nedir?

ZMA ® , biyolojik olarak mevcut olan çinko ve magnezyum formlarını içeren benzersiz bir anabolik formüldür. Vitamin B-6 emilimini ve kullanımını daha da geliştirir. ZMA ® , serbest testosteron, toplam testosteron ve insülin benzeri büyüme faktörü (GF-1) düzeylerini arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış, güçlü ve% 100 doğal bir takviyedir.

Sporcuların eğitiminde kas gücünü artırır. Çinko, magnezyum ve vitamin B-6'nın sinerjik bileşimi, egzersiz sonrası kas kuvveti, dayanıklılık, şifa ve iyileşmeyi artırmak üzere tasarlanmıştır.

Testesteron

Enerji, dayanıklılık, dayanıklılık ve erkekler için kas kütlesinin önemini anlıyoruz. Yaşlandıkça, bir zamanlar sahip olduğunuz canlılığı bulmak daha zor olabilir. Ofiste geçen uzun bir günün ardından bir antrenmandan en iyi şekilde yararlanmak gibi basit şeyler bile neredeyse imkansız olabilir.

Tabii ki, artmaya ihtiyacı olan sadece yaşlı adamlar değil. Birçok yetişkin erkek için, vücuttaki düşük veya düşük testosteron seviyeleri, enerjiyi geciktirmek ve sürmekten kısmen sorumlu olabilir. Düzgün bir şekilde entegre edilmişse, dengeli bir diyet ve egzersiz rutini adımınıza biraz mola vermenize yardımcı olabilir, ancak yine de ekstra bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Testosteron takviyeleri, sağlıklı hormon seviyelerini destekleyebilir ve kendiniz gibi hissetmenize yardımcı olabilir.

Testosteron güçlendirici takviyeleri nelerdir?

Vücudunuzun kas yapı endokrin hormonu olan testosteron üretme kabiliyeti 30 yaşından sonra azalabilir. Testosteron cinsel sağlığı, kırmızı kan hücresi üretimini, ruh hali ve bilişi, vücut kompozisyonunu, kas kütlesini, kiloyu ve kemik yoğunluğunu etkileyebilir.

Testosteron takviyeleri vücuttaki doğal testosteron seviyelerini artırmayı amaçlamaktadır. Daha yüksek testosteron seviyeleri ile daha fazla enerji, daha yüksek bir cinsel dürtü, daha fazla kas kütlesi oluşturma ve daha fazla güç görebilirsiniz. Testosteron takviyelerindeki yaygın içerikler arasında amino asitler, D vitamini ve Tribulus bulunur.

Yaşa göre Testosteron güçlendiriciler

Kişisel hedefleriniz için en iyi test güçlendirici bulmak zor görünebilir. Seçeneklerinizi daraltmanın en iyi yollarından biri yaş grubunuz için tasarlanmış ürünler aramaktır. Tüm yetişkinler için testosteron seviyelerini destekleyen formüllere ek olarak, 50 yaşın üzerindeki yetişkinler ve erkekler için özel testosteron takviyeleri arayın.


Tribulus, Zma, Testesteron ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.