Trec Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Aromasız Kreatin

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : TREC002
Son Kullanma Tarihi: 02/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 599,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 599,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 80

Trec Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Aromasız


Trec kreatin monohidrat servisinde 5000 mg %100 creatine, C Vitamini ve sodyum ile desteklenmiş özel bir formüle sahiptir.
Trec Nutrition Creatine 100% kreatin monohidrat tozu içerir. Ürün C vitamini ve sodyum ile desteklenmiştir. Trec CREATINE, kısa süreli, yüksek yoğunluklu egzersizin ardışık patlamalarında fiziksel performansı artıran kreatin içermektedir. Trek Kreatin Monohidrat güç ve hız-güç disiplinlerinde uzmanlaşmış profesyonel sporcular için önerilmektedir.

Trec Kreatin Öne Çıkanlar

 • Servisinde 5 Gr Kreatine Monohidrat içerir,
 • 190 mg Sodyum,
 • 90 mg C Vitamini,
 • Aromasız,
 • 300 Gram,
 • 60 Servis.


  Trec Kreatin Nasıl Kullanılır

  Trek Kreatin yukarda anlatmaya çalıştığımız özelliklerinden ve sporcunun ihtiyacına göre antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan sonra birer servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Özellikle antrenman öncesi kullanımlarda sizlere daha uzun ve daha güçlü spor seansları yapma fırsatı verecektir.

  Kreatin Yüklemesi Nasıl Yapılır?
  Kreatin Yüklemesi iki aşamada yapıldığı bilinmektedir. Maryland Üniversitesi Tıp Merkezine göre, yükleme aşamasında günde 5 gramlık artışlar ile toplam 20 ila 25 gram kreatin alınması tavsiye edilmektedir. Tüm yükleme fazı ise yedi gün kadar sürer ve günlük 5 gram ya da daha az dozun alındığı bakım fazı bunu takip eder.

  Bazı araştırmalara göre bir kişi vücut ağırlığının %8’inin gramajı kadar kreatin almalıdır. Yani 100 kg ağırlığındaki bir sporcu günde 8 gram tüketmelidir. Buradan da anlaşılacağı üzere kreatin kullanımı ve yükleme amaca göre değişiklik gösterebilir.


 • Trec Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Aromasız Kreatin Besin Bilgisi
  Trec Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Aromasız Kreatin Özellikleri Nelerdir
  Trec Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Aromasız Kreatin Neleri İçermez
  Trec Nutrition Creatine Monohydrate 300 Gr Aromasız Kreatin Nasıl Kullanılır