• SiS GO Isotonic Energy Gel 60 ML 30 Adet Limon

SiS GO Isotonic Energy Gel 60 ML 30 Adet Limon

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           SiS
  • Ürün Kodu:     SISS0005
  • Son K. Tarihi: 06-2019
  • 285,00 TL
      Havale ile: 270,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

SiS GO Isotonic Energy Jel 60 ML

SiS GO Isotonic Energy Jel egzersiz sırasında enerji için kolayca sindirilebilen ve hızlı bir karbonhidrat kaynağı sağlayan dünyanın ilk izotonik jeli olarak dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

GO Isotonik Enerji Jeli su olmadan tüketilebilecek şekilde tasarlanarak, bazen aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini en aza indirir. Jel başına 22 gram karbonhidrat sağlar.

Egzersiz sırasında karbonhidrat depolarınızı tüketmek, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. Egzersiz sırasında ilave karbonhidrat sağlamanın performans, yarış sürelerini iyileştirdiği ve yorgunluğun başladığını geciktirdiği bilinmektedir.

GO Isotonic Energy Jeller, hızlı enerji sağlayarak bağırsağınıza hızlı bir şekilde emilmek üzere tasarlanmıştır. Bazı katı yiyecekler, egzersiz sırasında şişkinlik ve rahatsızlık hissine neden olabilen tüm yiyeceklerde daha fazla yağ ve lif olduğu için sindirilebilir.

İzotonik formülü, jelin hızlıca seyrelmesini sağlamak için, jelin seyreltilmesi için sıvının midenize çekilmesi gerekmediğinden, jelin hızla mideden boşalmasını sağlar. SiS GO İzotonik Enerji Jeller oldukça pratiktir ve hacimli şişelere gerek kalmadan kolayca taşınabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SiS GO Isotonic Energy Jel Yaklaşık 60 gram karbonhidrat vermek ve karbonhidrat kullanım oranlarını maksimize etmek için saatte 1-3 jel tüketin. Hidrasyonun önemli olduğu durumlarda, SiS GO Isotonic Jels, egzersiz sırasında hem enerji hem de sıvı dağıtımının bir kombinasyonunu sağlamak için SiS GO Hydro veya SiS GO Elektrolit ile de tüketilebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SiS GO Isotonic Energy Jel Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir SiS GO Isotonic Energy Jel gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

SiS GO Isotonic Energy Jel 60 ML Satın Al

SiS GO Isotonic Energy Jel Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS GO Isotonic Energy Jel ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Antrenman veya Yarıştan 1 Saat Önce 1 Servis


Servis : 1 Jel

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Hızla emilen İzotonik formülü


> Jel başına 22 gram karbohidrat


> Elit atletlerin tercih


> Su gerektirmeden kolayca yutulabilir

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler