• SiS Advanced Isolate Protein 1000 Gr Çikolata

SiS Advanced Isolate Protein 1000 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           SiS
  • Ürün Kodu:     SISS0003
  • Son K. Tarihi: 04-2020
  • 269,00 TL
      Havale ile: 255,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr

SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr yağsız kas kütlesinin büyümesini uyarmak ve desteklemek üzere, 4.7 g lösin ve 9 g dallı zincirli amino asitler (BCAA) içeren formülüyle dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Peynir altı suyu proteini izolatı en yüksek protein sindirim oranlarından birine sahiptir ve yüksek bir BCAA içeriğine sahiptir. BCAA'lar yağsız kas kütlesinin % 35'ini oluşturur; Bu nedenle onlar yağsız kas inşa ederken diyetinize dahil etmek için önemli bir unsurdur eğitim odak noktasıdır.

SiS Advanced IsolateProteine ek olarak ilave edilen lösin, sadece yeni kas proteini için bir yapı taşı olarak değil, aynı zamanda kas protein sentezini (kas yeniden oluşturma) arttırdığı bir amino asit olduğu için dahil edilmiştir.

SiS Advanced Isolate, bilinen en yüksek sindirim oranlarından ve daha yüksek bir BCAA içeriğinden birine sahiptir. 9 g BCAA ve 5g lösin ilavesi yağsız kas kütlesinin büyümesini teşvik eder ve destekler. SiS Advanced Isolate, daha yüksek bir protein içeriği (31g) ve daha düşük karbohidrat ve yağ seviyeleri sağlayarak daha saflaştırılmıştır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr Antrenman performansını artırmak için Bcaa ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr

SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye, Kartal, Kavacık ve Küçükyalı'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS Advanced Isolate + Protein 1000 Gr ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Kahvaltı Öncesi 1 Servis (Tercihen su ile)
Antrenman Sonrası 1 Servis (Tercihen su ile)

Servis = 4 Ölçek: 40gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servis başına 31 gram peynir altı suyu proteini izolatı


> Mikro filtre ve soğuk filtrasyon.


> Ek kaloriler olmadan yüksek miktarda protein


> Porsiyon başına 9 g BCAA ve 4,7 g Lösin


> % 100 Saf Whey Protein İzolesi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler