• SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr Limon

SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr Limon

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           SiS
  • Ürün Kodu:     SISS0002
  • Son K. Tarihi: 04-2020
  • 209,00 TL
      Havale ile: 198,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr

SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr antrenman veya yarıştan önceki günler ve saatler boyunca karbonhidrat yükleme stratejinizin bir parçası olarak Dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

SiS GO Energy, enerji için kolay sindirilebilir ve hızlı bir karbonhidrat kaynağı sağlar. Çok yönlü olması için tasarlanan bu ürün, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde çeşitli konsantrasyonlarda karıştırılabilir.

Karbonhidrat yükleme stratejileri, bir kasın glikojen deposunu arttırmak için bir etkinliğe giden günlerde tükettiği bir sporcunun tükettiği karbonhidrat miktarında bir artışı içerir.

Dayanıklılık egzersizinde en önemli yorgunluk nedeni karbonhidrat enerji depolarının tükenmesidir. SiS GO Energy, kas glikojen depolarını eğitim veya rekabetten önce arttırmak için karbonhidrat alımını arttırmak için pratik bir çözüm sunar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr Karbonhidrat yükleme stratejinizin bir parçası olarak, yüksek karbonhidrat alımına yardımcı olmak için öğün ile veya yemekler arasında günde 4 porsiyon tüketin. SiS GO Energy, karbonhidrat alımını daha da artırmak için SiS GO Energy barlarla da tüketilebilir. Egzersiz sırasında hem optimum enerji hem de hidrasyon sağlamak için SiS GO Electrolyte, SiS GO Energy'den daha üstündür.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr Satın Al

SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / ZamanıSpor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesi/Esnasında 1 ServisServis:3 Ölçek 50 GramYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Enerjiyi artırır.


> Odak ve konsantrasyonu artırır.


> Sindirmesi kolay


> Tamponlama kapasitesini geliştirir.


> Vegan ve vejetaryen kullanımına uygun


> Karbonhidrat yükleme rejiminin bir parçası olarak idealdir


> Düzgün nemlendirmeyi sağlar.


> Servis başına yaklaşık 47 gram karbonhidrat

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler