• SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML 30 Adet Nane Limon

SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML 30 Adet Nane Limon

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           SiS
  • Ürün Kodu:     SISS0007
  • Son K. Tarihi: 05-2019
  • 345,00 TL
      Havale ile: 327,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML

SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML enerji için kolayca sindirilebilen karbonhidratların (22 gram) ve Jel başına 118 mg sodyum, 9.5 mg potasyum ve 1.5 mg magnezyum içeren formülüyle dizan edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Antrenman esnasında Sodyum, potasyum ve magnezyum içeren elektrolitler ter ile yitirilir. Vücudun sıvı dengesini sürdürmesine yardımcı olmak için, uygun bir sıvı alımının yanı sıra elektrolit ihtiyacını desteklemeye yardımcı olabilmesi için SiS GO Energy + Electrolyte Geli kullanabilirsiniz.

Jel, enerji için kolayca sindirilebilen karbonhidratların (22 gram) hızlı bir şekilde tedarik edilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda jel başına 118 mg sodyum, 9.5 mg potasyum ve 1.5 mg magnezyum sağlar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML Egzersiz sırasında saatte 1 x GO İzotonik Enerji Jeli ve 2 x GO İzotonik Enerji Jeli'ni 90 dakikadan fazla sürdürebilirsiniz. 1 x GO Energy + Elektrolit Jeli, elektrolitlerin sıvı emilimi için mevcut olduğundan emin olmak için egzersizden önce tüketilebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML Satın Al

SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS GO Energy + Electrolyte Gel 60 ML ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Antrenman veya Yarıştan 1 Saat Önce 1 Servis


Servis : 1 Jel

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>Ter ile kaybedilen anahtar elektrolitlerin yerine jelde 0.3 g tuz


> Jel başına 22 gram karbohidrat


>Enerjiyi hızlı ve etkili bir şekilde veren formülasyon


> Su gerektirmeden kolayca yutulabilir

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler