• SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Kahve

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Kahve

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           SiS
  • Ürün Kodu:     SISS0008
  • Son K. Tarihi: 08-2019
  • 14,00 TL
      Havale ile: 13,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Yüksek yoğunluklu yarışlar ve uzun süreli egzersiz dönemlerinde kullanılmak üzere jel başına 22 g karbonhidrat ve 75 mg kafein (Narenciye aroması) den formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

GO Energy + Kafein ağızda temiz ve kolay sindirilir. Bir enerji artışı istediğiniz zaman, fiziksel ve zihinsel odaklanma için spor öncesi veya sırasında kullanılabilir.

Kafein, daha uzun egzersizlerde özellikle dikkat çeken çaba algısını azaltmak için beyinde merkezi olarak hareket eder. 90 dakikadan uzun süren antrenmanlarda, fiziksel yorgunluğun yanı sıra zihinsel yorgunluk da olay ilerledikçe performansın belirlenmesinde büyük rol oynar. Kafein bu durumda fiziksel performansın korunmasına yardımcı olabilir.

Egzersiz sırasında karbonhidrat depolarınızı tüketmek, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. Egzersiz sırasında SiS Energy + Caffeine Gels'te sağlanan ilave karbonhidratı sunmak, performansı, yarış sürelerini iyileştirmeye ve yorgunluğun başlamasını geciktirmeye yardımcı olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SiS GO Energy + Caffeine Gel Hidrasyonun önemli olduğu yerlerde, SiS GO Energy + Kafein Jeli 150 mg, egzersiz sırasında enerji, kafein ve sıvı dağıtımı kombinasyonunu sağlamak için SiS GO Hydro veya GO Electrolyte ile de tüketilebilir. Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.Yüksek kafein içeriği sebebiyle 16 yaşından küçük çocuklar, hamililer ve yaşlılar için uygun değildir. Günde iki adetten fazla tüketmeyiniz

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Satın Al

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Antrenman veya Yarıştan 1 Saat Önce 1 Servis


Servis : 1 Jel

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Jel başına 75 mg kafein


> Jel başına 22 gram karbohidrat


> Enerjiyi hızlı ve etkin bir şekilde veren formülasyon


> Su gerektirmeden kolayca yutulabilir

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler