SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML 30 Adet (SISGOENCF1)

5,00
Marka : SiS
Fiyat : ₺405,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 180
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08.2019

  • Havale %5 İndirim

    384,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML 30 Adet

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Yüksek yoğunluklu yarışlar ve uzun süreli egzersiz dönemlerinde kullanılmak üzere jel başına 22 g karbonhidrat ve 75 mg kafein (Narenciye aroması) den formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

GO Energy + Kafein ağızda temiz ve kolay sindirilir. Bir enerji artışı istediğiniz zaman, fiziksel ve zihinsel odaklanma için spor öncesi veya sırasında kullanılabilir.

Kafein, daha uzun egzersizlerde özellikle dikkat çeken çaba algısını azaltmak için beyinde merkezi olarak hareket eder. 90 dakikadan uzun süren antrenmanlarda, fiziksel yorgunluğun yanı sıra zihinsel yorgunluk da olay ilerledikçe performansın belirlenmesinde büyük rol oynar. Kafein bu durumda fiziksel performansın korunmasına yardımcı olabilir.

Egzersiz sırasında karbonhidrat depolarınızı tüketmek, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. Egzersiz sırasında SiS Energy + Caffeine Gels'te sağlanan ilave karbonhidratı sunmak, performansı, yarış sürelerini iyileştirmeye ve yorgunluğun başlamasını geciktirmeye yardımcı olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SiS GO Energy + Caffeine Gel Hidrasyonun önemli olduğu yerlerde, SiS GO Energy + Kafein Jeli 150 mg, egzersiz sırasında enerji, kafein ve sıvı dağıtımı kombinasyonunu sağlamak için SiS GO Hydro veya GO Electrolyte ile de tüketilebilir. Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.Yüksek kafein içeriği sebebiyle 16 yaşından küçük çocuklar, hamililer ve yaşlılar için uygun değildir. Günde iki adetten fazla tüketmeyiniz

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Satın Al

SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Antrenman veya Yarıştan 1 Saat Önce 1 Servis


Servis : 1 Jel

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "SiS GO Energy + Caffeine"?
> Jel başına 75 mg kafein


> Jel başına 22 gram karbohidrat


> Enerjiyi hızlı ve etkin bir şekilde veren formülasyon


> Su gerektirmeden kolayca yutulabilir
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.

MYTHPOWER ARGININE HCL

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha fazla oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
SiS, SiS GO, SiS GO Energy, SiS GO Energy Caffeine, SiS GO Energy Caffeine Gel, SiS GO Energy Caffeine Gel 60, SiS GO Energy Caffeine Gel 60 ML, SiS GO Energy Caffeine Gel ML, SiS GO Energy Caffeine 60, SiS GO Energy Caffeine 60 ML, SiS GO Energy Caffeine ML, SiS GO Energy Gel, SiS GO Energy Gel 60, SiS GO Energy Gel 60 ML, SiS GO Energy Gel ML, SiS GO Energy 60, SiS GO Energy 60 ML, SiS GO Energy ML, SiS GO Caffeine, SiS GO Caffeine Gel, SiS GO Caffeine Gel 60, SiS GO Caffeine Gel 60 ML, SiS GO Caffeine Gel ML, SiS GO Caffeine 60, SiS GO Caffeine 60 ML, SiS GO Caffeine ML, SiS GO Gel, SiS GO Gel 60, SiS GO Gel 60 ML, SiS GO Gel ML, SiS GO 60, SiS GO 60 ML, SiS GO ML, SiS Energy, SiS Energy Caffeine, SiS Energy Caffeine Gel, SiS Energy Caffeine Gel 60, SiS Energy Caffeine Gel 60 ML, SiS Energy Caffeine Gel ML, SiS Energy Caffeine 60, SiS Energy Caffeine 60 ML, SiS Energy Caffeine ML, SiS Energy Gel, SiS Energy Gel 60, SiS Energy Gel 60 ML, SiS Energy Gel ML, SiS Energy 60, SiS Energy 60 ML, SiS Energy ML, SiS Caffeine, SiS Caffeine Gel, SiS Caffeine Gel 60, SiS Caffeine Gel 60 ML, SiS Caffeine Gel ML, SiS Caffeine 60, SiS Caffeine 60 ML, SiS Caffeine ML, SiS Gel, SiS Gel 60, SiS Gel 60 ML, SiS Gel ML, SiS 60, SiS 60 ML, SiS ML, GO, GO Energy, GO Energy Caffeine, GO Energy Caffeine Gel, GO Energy Caffeine Gel 60, GO Energy Caffeine Gel 60 ML, GO Energy Caffeine Gel ML, GO Energy Caffeine 60, GO Energy Caffeine 60 ML, GO Energy Caffeine ML, GO Energy Gel, GO Energy Gel 60, GO Energy Gel 60 ML, GO Energy Gel ML, GO Energy 60, GO Energy 60 ML, GO Energy ML, GO Caffeine, GO Caffeine Gel, GO Caffeine Gel 60, GO Caffeine Gel 60 ML, GO Caffeine Gel ML, GO Caffeine 60, GO Caffeine 60 ML, GO Caffeine ML, GO Gel, GO Gel 60, GO Gel 60 ML, GO Gel ML, GO 60, GO 60 ML, GO ML, Energy, Energy Caffeine, Energy Caffeine Gel, Energy Caffeine Gel 60, Energy Caffeine Gel 60 ML, Energy Caffeine Gel ML, Energy Caffeine 60, Energy Caffeine 60 ML, Energy Caffeine ML, Energy Gel, Energy Gel 60, Energy Gel 60 ML, Energy Gel ML, Energy 60, Energy 60 ML, Energy ML, Caffeine, Caffeine Gel, Caffeine Gel 60, Caffeine Gel 60 ML, Caffeine Gel ML, Caffeine 60, Caffeine 60 ML, Caffeine ML, Gel, Gel 60, Gel 60 ML, Gel ML, 60, 60 ML, ML,