• SiS GO Electrolyte Powder 500 Gr Portakal

SiS GO Electrolyte Powder 500 Gr Portakal

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           SiS
  • Ürün Kodu:     SISS0004
  • Son K. Tarihi: 04-2020
  • 85,00 TL
      Havale ile: 80,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr kolayca sindirilebilen ve hızlı bir şekilde karbonhidrat sağlamanın yanı sıra optimum hidrasyon sağlayan elektrolitlerin (sodyum gibi) bir karışımıyla dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Enerji kaynakları ve elektrolitlerin bir bileşimi, vücudunuzun egzersiz sırasında suyu emme yeteneğini artırır, dayanıklılık performansınızı korur ve kramplara karşı korur. Ürün, enerji ve hidrasyonun kombine amaçlarına ulaşmak için uygun konsantrasyonlarda karbohidrat (% 6'lık bir çözelti olarak 36 gram), sodyum (20 mmol / L) ve sıvı (500ml porsiyon) ile karıştırılarak kullanılabilir.

Hem karbonhidrat tükenmesi hem de dehidratasyon, dayanıklılık egzersizinde en önemli iki yorgunluk sebebidir. Dayanıklılık sporcular tarafından yapılan yaygın bir yanlışlık, uygun konsantrasyonlarda çok fazla veya çok az karbonhidrat tüketmek, karbonhidrat emilimi veya gastrointestinal problemlerin yokluğuna neden olmaktır.

Egzersizden önce optimal karbonhidrat depolarının ve hidrasyon durumunun sağlanmasına ek olarak, egzersiz sırasında ilave karbonhidrat ve sıvı verilmesi performansın, yarış sürelerinin ve yorgunluğun başlamasını geciktirdiği bilinmektedir. SiS GO Elektrolitinin özel formülasyonu, karbonhidrat tükenmesi ve dehidrasyonun performansınız üzerindeki olumsuz etkilerini dengelemek için formüle edilmiştir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SiS GO Elektrolit, çok fazla terlediğiniz zaman ve enerjinizi hidrasyonla dengelemeniz gerektiğinde mükemmeldir. Tozu 500 ml su ile birleştirin ve egzersiz sırasında saatte bir servis tüketebilirsiniz ve diğer karbonhidrat kaynakları ile birlikte örneğin SiS GO Isotonic Energy Gels ile beraberde kullanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr Satın Al

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / ZamanıSpor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesi/Esnasında 1 ServisServis: 2 Ölçek 40 GramYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Enerjiyi artırır.


> porsiyon başına 36 gram karbonhidrat


> Sindirmesi kolay


> Hidrasyonu arttırmak için yüksek oranda sodyum


> Vegan ve vejetaryen kullanımına uygun


> Karbonhidrat yükleme rejiminin bir parçası olarak idealdir


> Düzgün nemlendirmeyi sağlar.


> Hızlı enerji ve sıvı sağlamaya destek olur

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler