• Scivation Xtend BCAA 380 Gr Karışık Meyve

Scivation Xtend BCAA 380 Gr Karışık Meyve

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Scivation
  • Ürün Kodu:     SCVT0001
  • Son K. Tarihi: 02-2020
  • 198,00 TL
      Havale ile: 188,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr 2: 1: 1 oranında 7 g BCAA, artı glutamin ve sitrülin malat dan formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Sıvılaştırıcı indükleyici elektrolitlerin özel bir karışımı ile XTEND BCAA tozu, yorucu ve ağır antrenmanlarda sporculara yardımcı olması için şeker içermeyen ve karbonhidratsız bir formda dizayn edilmiştir. Dünya klasında sporcular, elit vücut geliştiriciler ve farklı tiplerdeki ağırlık antrenörleri , antrenmanları sırasında daha uzun, daha sert ve daha yoğun bir şekilde antrenman yapmalarına destek oması için XTEND kullanırlar.

Scivation Xtend BCAA Antrenman içi tüketim için tasarlanmış ve iki üniversite çalışmasında etkin olarak gösterilen XTEND BCAA tozu, türünün en gelişmiş ürünüdür ve hem yağ kaybını hem de yeni kas yapısını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Optimal protein sentezini düzenleyerek ve hücre içi enerji ekonomisini dengeleyerek, XTEND iyileşme süresini ciddi ölçüde kısaltır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Scivation Xtend BCAA 380 gr Satın Al

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr Farmatek tarafından ithal edilip Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Scivation Xtend BCAA ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Esnasında: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Yatmadan Önce 1 Servis

Servis = 1 Ölçek

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 1 servisinde 7000 mg 2:1:1 oranında BCAA içerir.


> 1 servisinde 2500 mg glutamin içerir.


> 2012 yılında ABD'nin en iyi BCAA ürünü seçilmiştir.


> Tek serviste 171 mg Electrolit içeriğine sahiptir.


> 0 şeker 0 karbonhidrat içeriği ile yağsız kas kütlesini destekler.


> Aspartam içermez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler