Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr (Xtendahdd)

5,00
Marka : Scivation
Fiyat : ₺198,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    02.2020

  • Havale %5 İndirim

    188,10 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr

Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr 2: 1: 1 oranında 7 g BCAA, artı glutamin ve sitrülin malat dan formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Sıvılaştırıcı indükleyici elektrolitlerin özel bir karışımı ile XTEND BCAA tozu, yorucu ve ağır antrenmanlarda sporculara yardımcı olması için şeker içermeyen ve karbonhidratsız bir formda dizayn edilmiştir. Dünya klasında sporcular, elit vücut geliştiriciler ve farklı tiplerdeki ağırlık antrenörleri , antrenmanları sırasında daha uzun, daha sert ve daha yoğun bir şekilde antrenman yapmalarına destek oması için XTEND kullanırlar.

Scivation Xtend BCAA Antrenman içi tüketim için tasarlanmış ve iki üniversite çalışmasında etkin olarak gösterilen XTEND BCAA tozu, türünün en gelişmiş ürünüdür ve hem yağ kaybını hem de yeni kas yapısını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Optimal protein sentezini düzenleyerek ve hücre içi enerji ekonomisini dengeleyerek, XTEND iyileşme süresini ciddi ölçüde kısaltır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr Satın Al

Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr Farmatek tarafından ithal edilip Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Scivation Xtend BCAA ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Yatmadan Önce 1 Servis

Servis = 1 Ölçek

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Scivation Xtend BCAA"?
> 1 servisinde 7000 mg 2:1:1 oranında BCAA içerir.

> 1 servisinde 2500 mg glutamin içerir.

> 2012 yılında ABD'nin en iyi BCAA ürünü seçilmiştir.

> Tek serviste 171 mg Electrolit içeriğine sahiptir.

> 0 şeker 0 karbonhidrat içeriği ile yağsız kas kütlesini destekler.

> Aspartam içermez.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.


MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr, Scivation, Scivation Xtend, Scivation Xtend BCAA, Scivation Xtend BCAA Mavi, Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu, Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu 403, Scivation Xtend BCAA Mavi Ahududu gr, Scivation Xtend BCAA Mavi 403, Scivation Xtend BCAA Mavi 403 gr, Scivation Xtend BCAA Mavi gr, Scivation Xtend BCAA Ahududu, Scivation Xtend BCAA Ahududu 403, Scivation Xtend BCAA Ahududu 403 gr, Scivation Xtend BCAA Ahududu gr, Scivation Xtend BCAA 403, Scivation Xtend BCAA 403 gr, Scivation Xtend BCAA gr, Scivation Xtend Mavi, Scivation Xtend Mavi Ahududu, Scivation Xtend Mavi Ahududu 403, Scivation Xtend Mavi Ahududu 403 gr, Scivation Xtend Mavi Ahududu gr, Scivation Xtend Mavi 403, Scivation Xtend Mavi 403 gr, Scivation Xtend Mavi gr, Scivation Xtend Ahududu, Scivation Xtend Ahududu 403, Scivation Xtend Ahududu 403 gr, Scivation Xtend Ahududu gr, Scivation Xtend 403, Scivation Xtend 403 gr, Scivation Xtend gr, Scivation BCAA, Scivation BCAA Mavi, Scivation BCAA Mavi Ahududu, Scivation BCAA Mavi Ahududu 403, Scivation BCAA Mavi Ahududu 403 gr, Scivation BCAA Mavi Ahududu gr, Scivation BCAA Mavi 403, Scivation BCAA Mavi 403 gr, Scivation BCAA Mavi gr, Scivation BCAA Ahududu, Scivation BCAA Ahududu 403, Scivation BCAA Ahududu 403 gr, Scivation BCAA Ahududu gr, Scivation BCAA 403, Scivation BCAA 403 gr, Scivation BCAA gr, Scivation Mavi, Scivation Mavi Ahududu, Scivation Mavi Ahududu 403, Scivation Mavi Ahududu 403 gr, Scivation Mavi Ahududu gr, Scivation Mavi 403, Scivation Mavi 403 gr, Scivation Mavi gr, Scivation Ahududu, Scivation Ahududu 403, Scivation Ahududu 403 gr, Scivation Ahududu gr, Scivation 403, Scivation 403 gr, Scivation gr, Xtend, Xtend BCAA, Xtend BCAA Mavi, Xtend BCAA Mavi Ahududu, Xtend BCAA Mavi Ahududu 403, Xtend BCAA Mavi Ahududu 403 gr, Xtend BCAA Mavi Ahududu gr, Xtend BCAA Mavi 403, Xtend BCAA Mavi 403 gr, Xtend BCAA Mavi gr, Xtend BCAA Ahududu, Xtend BCAA Ahududu 403, Xtend BCAA Ahududu 403 gr, Xtend BCAA Ahududu gr, Xtend BCAA 403, Xtend BCAA 403 gr, Xtend BCAA gr, Xtend Mavi, Xtend Mavi Ahududu, Xtend Mavi Ahududu 403, Xtend Mavi Ahududu 403 gr, Xtend Mavi Ahududu gr, Xtend Mavi 403, Xtend Mavi 403 gr, Xtend Mavi gr, Xtend Ahududu, Xtend Ahududu 403, Xtend Ahududu 403 gr, Xtend Ahududu gr, Xtend 403, Xtend 403 gr, Xtend gr, BCAA, BCAA Mavi, BCAA Mavi Ahududu, BCAA Mavi Ahududu 403, BCAA Mavi Ahududu 403 gr, BCAA Mavi Ahududu gr, BCAA Mavi 403, BCAA Mavi 403 gr, BCAA Mavi gr, BCAA Ahududu, BCAA Ahududu 403, BCAA Ahududu 403 gr, BCAA Ahududu gr, BCAA 403, BCAA 403 gr, BCAA gr, Mavi, Mavi Ahududu, Mavi Ahududu 403, Mavi Ahududu 403 gr, Mavi Ahududu gr, Mavi 403, Mavi 403 gr, Mavi gr, Ahududu, Ahududu 403, Ahududu 403 gr, Ahududu gr, 403, 403 gr, gr,