Scivation Xtend BCAA Karpuz 369 gr (Xtendkrpz)

5,00
Marka : Scivation
Fiyat : ₺198,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    02.2020

  • Havale %5 İndirim

    188,10 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Scivation Xtend BCAA Karpuz 369 gr

Scivation Xtend BCAA Karpuz 369 gr 2: 1: 1 oranında 7 g BCAA, artı glutamin ve sitrülin malat dan formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Sıvılaştırıcı indükleyici elektrolitlerin özel bir karışımı ile XTEND BCAA tozu, yorucu ve ağır antrenmanlarda sporculara yardımcı olması için şeker içermeyen ve karbonhidratsız bir formda dizayn edilmiştir. Dünya klasında sporcular, elit vücut geliştiriciler ve farklı tiplerdeki ağırlık antrenörleri , antrenmanları sırasında daha uzun, daha sert ve daha yoğun bir şekilde antrenman yapmalarına destek oması için XTEND kullanırlar.

Scivation Xtend BCAA Antrenman içi tüketim için tasarlanmış ve iki üniversite çalışmasında etkin olarak gösterilen XTEND BCAA tozu, türünün en gelişmiş ürünüdür ve hem yağ kaybını hem de yeni kas yapısını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Optimal protein sentezini düzenleyerek ve hücre içi enerji ekonomisini dengeleyerek, XTEND iyileşme süresini ciddi ölçüde kısaltır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Scivation Xtend BCAA Karpuz 369 gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Scivation Xtend BCAA Karpuz 369 gr hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Scivation Xtend BCAA Karpuz 369 gr Satın Al

Scivation Xtend BCAA Karpuz 369 gr Farmatek tarafından ithal edilip Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Scivation Xtend BCAA ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Yatmadan Önce 1 Servis

Servis = 1 Ölçek

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Scivation Xtend BCAA"?
> 1 servisinde 7000 mg 2:1:1 oranında BCAA içerir.

> 1 servisinde 2500 mg glutamin içerir.

> 2012 yılında ABD'nin en iyi BCAA ürünü seçilmiştir.

> Tek serviste 171 mg Electrolit içeriğine sahiptir.

> 0 şeker 0 karbonhidrat içeriği ile yağsız kas kütlesini destekler.

> Aspartam içermez.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.


MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.