Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr (Xtendkrşk)

5,00
Marka : Scivation
Fiyat : 198,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    02.2020

  • Havale %5 İndirim

    188,10 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr 2: 1: 1 oranında 7 g BCAA, artı glutamin ve sitrülin malat dan formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Sıvılaştırıcı indükleyici elektrolitlerin özel bir karışımı ile XTEND BCAA tozu, yorucu ve ağır antrenmanlarda sporculara yardımcı olması için şeker içermeyen ve karbonhidratsız bir formda dizayn edilmiştir. Dünya klasında sporcular, elit vücut geliştiriciler ve farklı tiplerdeki ağırlık antrenörleri , antrenmanları sırasında daha uzun, daha sert ve daha yoğun bir şekilde antrenman yapmalarına destek oması için XTEND kullanırlar.

Scivation Xtend BCAA Antrenman içi tüketim için tasarlanmış ve iki üniversite çalışmasında etkin olarak gösterilen XTEND BCAA tozu, türünün en gelişmiş ürünüdür ve hem yağ kaybını hem de yeni kas yapısını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Optimal protein sentezini düzenleyerek ve hücre içi enerji ekonomisini dengeleyerek, XTEND iyileşme süresini ciddi ölçüde kısaltır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr Satın Al

Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr Farmatek tarafından ithal edilip Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Scivation Xtend BCAA ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Yatmadan Önce 1 Servis

Servis = 1 Ölçek

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Scivation Xtend BCAA"?
> 1 servisinde 7000 mg 2:1:1 oranında BCAA içerir.

> 1 servisinde 2500 mg glutamin içerir.

> 2012 yılında ABD'nin en iyi BCAA ürünü seçilmiştir.

> Tek serviste 171 mg Electrolit içeriğine sahiptir.

> 0 şeker 0 karbonhidrat içeriği ile yağsız kas kütlesini destekler.

> Aspartam içermez.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.


MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr, Scivation, Scivation Xtend, Scivation Xtend BCAA, Scivation Xtend BCAA Karışık, Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve, Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve 380, Scivation Xtend BCAA Karışık Meyve gr, Scivation Xtend BCAA Karışık 380, Scivation Xtend BCAA Karışık 380 gr, Scivation Xtend BCAA Karışık gr, Scivation Xtend BCAA Meyve, Scivation Xtend BCAA Meyve 380, Scivation Xtend BCAA Meyve 380 gr, Scivation Xtend BCAA Meyve gr, Scivation Xtend BCAA 380, Scivation Xtend BCAA 380 gr, Scivation Xtend BCAA gr, Scivation Xtend Karışık, Scivation Xtend Karışık Meyve, Scivation Xtend Karışık Meyve 380, Scivation Xtend Karışık Meyve 380 gr, Scivation Xtend Karışık Meyve gr, Scivation Xtend Karışık 380, Scivation Xtend Karışık 380 gr, Scivation Xtend Karışık gr, Scivation Xtend Meyve, Scivation Xtend Meyve 380, Scivation Xtend Meyve 380 gr, Scivation Xtend Meyve gr, Scivation Xtend 380, Scivation Xtend 380 gr, Scivation Xtend gr, Scivation BCAA, Scivation BCAA Karışık, Scivation BCAA Karışık Meyve, Scivation BCAA Karışık Meyve 380, Scivation BCAA Karışık Meyve 380 gr, Scivation BCAA Karışık Meyve gr, Scivation BCAA Karışık 380, Scivation BCAA Karışık 380 gr, Scivation BCAA Karışık gr, Scivation BCAA Meyve, Scivation BCAA Meyve 380, Scivation BCAA Meyve 380 gr, Scivation BCAA Meyve gr, Scivation BCAA 380, Scivation BCAA 380 gr, Scivation BCAA gr, Scivation Karışık, Scivation Karışık Meyve, Scivation Karışık Meyve 380, Scivation Karışık Meyve 380 gr, Scivation Karışık Meyve gr, Scivation Karışık 380, Scivation Karışık 380 gr, Scivation Karışık gr, Scivation Meyve, Scivation Meyve 380, Scivation Meyve 380 gr, Scivation Meyve gr, Scivation 380, Scivation 380 gr, Scivation gr, Xtend, Xtend BCAA, Xtend BCAA Karışık, Xtend BCAA Karışık Meyve, Xtend BCAA Karışık Meyve 380, Xtend BCAA Karışık Meyve 380 gr, Xtend BCAA Karışık Meyve gr, Xtend BCAA Karışık 380, Xtend BCAA Karışık 380 gr, Xtend BCAA Karışık gr, Xtend BCAA Meyve, Xtend BCAA Meyve 380, Xtend BCAA Meyve 380 gr, Xtend BCAA Meyve gr, Xtend BCAA 380, Xtend BCAA 380 gr, Xtend BCAA gr, Xtend Karışık, Xtend Karışık Meyve, Xtend Karışık Meyve 380, Xtend Karışık Meyve 380 gr, Xtend Karışık Meyve gr, Xtend Karışık 380, Xtend Karışık 380 gr, Xtend Karışık gr, Xtend Meyve, Xtend Meyve 380, Xtend Meyve 380 gr, Xtend Meyve gr, Xtend 380, Xtend 380 gr, Xtend gr, BCAA, BCAA Karışık, BCAA Karışık Meyve, BCAA Karışık Meyve 380, BCAA Karışık Meyve 380 gr, BCAA Karışık Meyve gr, BCAA Karışık 380, BCAA Karışık 380 gr, BCAA Karışık gr, BCAA Meyve, BCAA Meyve 380, BCAA Meyve 380 gr, BCAA Meyve gr, BCAA 380, BCAA 380 gr, BCAA gr, Karışık, Karışık Meyve, Karışık Meyve 380, Karışık Meyve 380 gr, Karışık Meyve gr, Karışık 380, Karışık 380 gr, Karışık gr, Meyve, Meyve 380, Meyve 380 gr, Meyve gr, 380, 380 gr, gr,