Scivation Xtend BCAA 369 Gr Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : SCVT0003OMN
Son Kullanma Tarihi: 10/2021

Scivation Xtend BCAA Yeşil Elma 385 GrScivation Xtend BCAA Yeşil Elma 385 Gr, servisinde 2:1:1 oranında Bcaa, 2500 mg glutamine ve 1170 mg elektrolit karışımından dizayn edilmiş kompleks bir amino asittir.

XTEND Bcaa sporcuların egzersiz yaptıktan sonra toparlanmasına ve elektrolitlerini yenilemesine yardımcı olmak için yıllarca güvenilen, bilimsel olarak formüle edilmiş bir BCAA karışımıdır.

Scivation Xtend BCAA optimal protein sentezini düzenleyerek ve hücre içi enerji ekonomisini dengeleyerek iyileşme sürelerini önemli ölçüde kısaltabilir. Ayrıca xtend bcaa elektrolit içeriğine de sahiptir. Elektrolitler, antrenman sırasında terleme yoluyla oluşan mineral kaybını dengeler ve kaslarınızın tam kapasite çalışmasına destek olur.

XTEND 2: 1: 1 oranında 7 gram BCAA, artı glutamin bulunur. Tescilli hidrasyon indükleyici elektrolit karışımı ile XTEND BCAA tozu, daha uzun süreli ve daha fazla yoğun yoğunlukta egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için şekersiz ve karbonhidratsız bir şekilde üretilmiş ve siz tüketicilerin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almıştır.

Xtend BCAA Özellikleri

 • 2012 yılında ABD'nin en iyi BCAA ürünü seçilmiştir,
 • 1 serviste 7000 mg BCAA,
 • 1 serviste 2500 mg glutamin,
 • ABD'de 2012 yılının ödüllü BCAA'sı,
 • Elektrolit ilaveli,
 • 30 Servis,
 • Yeşil Elma Aromalı.

  Xtend BCAA Kullanımı Nasıldır?

  Scivation Xtend BCAA Tavsiye edilen kullanım zamanı ihtiyaca ve amaca göre değişmek üzere spor öncesi, esnası ve sonrası olabilir. Elektrolit içeriğinden dolayı spor esnası kullanımı daha fazla tercih edilmektedir.

  Xtend BCAA Yeşil Elma 385 Gr Fiyat
  Scivation Xtend BCAA Yeşil Elma 385 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Scivation Xtend BCAA Yeşil Elma 385 Gr %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Scivation Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Scivation Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Scivation Nutrition Xtend BCAA Yeşil Elma 385 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Scivation Xtend BCAA 369 Gr Yeşil Elma Besin Bilgisi
  Scivation Xtend BCAA 369 Gr Yeşil Elma Özellikleri Nelerdir
  Scivation Xtend BCAA 369 Gr Yeşil Elma Neleri İçermez
  Scivation Xtend BCAA 369 Gr Yeşil Elma Nasıl Kullanılır