Scivation Xtend BCAA 369 Gr Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : SCVT0003OMN
Son Kullanma Tarihi: 10/2021

Scivation Xtend BCAA Yeşil Elma 385 Gr


Scivation Xtend BCAA Yeşil Elma 385 Gr, servisinde 2:1:1 oranında Bcaa, 2500 mg glutamine ve 1170 mg elektrolit karışımından dizayn edilmiş kompleks bir amino asittir.

XTEND Bcaa sporcuların egzersiz yaptıktan sonra toparlanmasına ve elektrolitlerini yenilemesine yardımcı olmak için yıllarca güvenilen, bilimsel olarak formüle edilmiş bir BCAA karışımıdır.

Scivation Xtend BCAA optimal protein sentezini düzenleyerek ve hücre içi enerji ekonomisini dengeleyerek iyileşme sürelerini önemli ölçüde kısaltabilir. Ayrıca xtend bcaa elektrolit içeriğine de sahiptir. Elektrolitler, antrenman sırasında terleme yoluyla oluşan mineral kaybını dengeler ve kaslarınızın tam kapasite çalışmasına destek olur.

XTEND 2: 1: 1 oranında 7 gram BCAA, artı glutamin bulunur. Tescilli hidrasyon indükleyici elektrolit karışımı ile XTEND BCAA tozu, daha uzun süreli ve daha fazla yoğun yoğunlukta egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için şekersiz ve karbonhidratsız bir şekilde üretilmiş ve siz tüketicilerin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almıştır.

Xtend BCAA Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • 2012 yılında ABD'nin en iyi BCAA ürünü seçilmiştir.
 • 1 serviste 7000 mg BCAA.
 • 1 serviste 2500 mg glutamin.
 • ABD'de 2012 yılının ödüllü BCAA'sı.
 • Elektrolit ilaveli.

  Xtend BCAA Hazırlanışı Nasıldır?

  1 Servis Scivation Xtend BCAA 180-350 mg sıvı ile karıştırılarak hazırlanabilir. Damak zevkine göre eklenen sıvı miktarı ayarlayabilirsiniz. Kolay çözünebilir formu sayesinde topaklanma yapmadan kolay karışım sağlar. Tat konusunda hassas olanlar meyve suları ile de kullanabilir.

  Xtend BCAA Kullanımı Nasıldır?

  Scivation Xtend BCAA Tavsiye edilen kullanım zamanı ihtiyaca ve amaca göre değişmek üzere spor öncesi, esnası ve sonrası olabilir. Elektrolit içeriğinden dolayı spor esnası kullanımı daha fazla tercih edilmektedir.

  Spor olmayan günlerde ihtiyaca ve beslenme düzeninize göre değişmek üzere sabah uyanır uyanmaz ve öğün aralarında kullanılabilir.

  Xtend BCAA hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?
  Scivation Xtend BCAA 385 Gr amacınıza, beslenmenize ve yaptığınız spora göre değişmek üzere Glutamine Powder ve Whey Protein ile birlikte kombin ederek kullanabilirsiniz.

  Scivation Xtend BCAA 369 Gr Satın Al
  Protein34'de satılan tüm Scivation ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.

  Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

  scivation nutrition xtend bcaa green apple 385 gr scivation nutrition xtend bcaa green apple 385 gr içerik bilgisi
 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli

  Çok Satanlar