Sci-Mx Xplode Rippedcore Pre-Workout 450 Gr (SCIPWX)

5,00
Marka : Sci-Mx
Fiyat : ₺185,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 30
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    04.2019

  • Havale %5 İndirim

    175,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

SCI-MX X-Plode Rippedcore 450 gr

SCI-MX X-Plode Rippedcore 450 Gr antrenman esnasında güç artışı ve patlayıcı kuvvet artışına destek olması için formüle edilmiş amino asit,yeşil çay ve yeşil kahve akstresi ile geliştirilmiş termojenik etkiye sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür.

SCI-MX X-Plode Rippedcore formülünde bulunan % 50 NRV vitamin B6 ile normal enerjinin ortaya çıkmasına yol açan metabolizmaya katkıda bulunur. B 12 Vitamininin % 50 NRv’si ile antrenman yorğunluğunu azaltmaya destek olur

Thermo-Core kompleksini oluşturan yeşil kahve çekirdeği özü, yeşil çay,guarana ve ginseng le beraber termojenik etki sağlayarak yağ yakımınada destek olur. Workout pump karışımında bulunan kafein sayesinde odaklanmaya, daha enerjik olup pump seviyesini artırmaya yardımcı olan karışımlardan dizayn edilmiştir. SCI-MX X-Plode Rippedcore, özellikle yoğun antrenman dönemlerinde yüksek performans artışı ve odaklanmaya yardımcı olabilir. Vejeteryan ve vegan kullanımı için uygundur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

SCI-MX X-Plode Rippedcore 450 gr Antrenman performansını artırmak için protein ve glutamin lerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

SCI-MX X-Plode Rippedcore 450 gr Siroz, 18 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir. Özellikle eğer erektil disfonksiyon ilaçları veya tansiyon bozukluklarını tedavi etmek için ilaç kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce uygun bir sağlık uzmanına danışın. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Bu ürün bazı hassas bireylerde hafif ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir - bu etkin dozajlarda niasin ve beta alanin alımına karşı normal bir reaksiyondur. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Aşırı uykusuzluk, titreme, baş dönmesi, sinirlilik, baş ağrısı veya kalp çarpıntısı ortaya çıkarsa kullanmayı bırakın. Doğru diyet ve egzersiz programının bir parçası olarak 18 yaş ve üzeri sağlıklı kişiler kullanılmalıdır. Herhangi bir reaksiyon görülürse bir doktora başvurun.

SCI-MX X-Plode Rippedcore 450 gr Satın Al

SCI-MX X-Plode Rippedcore 450 gr Sci-mx tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SCI-MX X-Plode Rippedcore 450 gr ve diğer Sci-Mx ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Spor Öncesi 1 Servis


Servis : 1 Ölçek 15 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "SCI-MX X-Plode Rippedcore"?

> B6 ve B12 vitamini ile kas yorgunluğuna destek

> Termojenik özelliğe sahip bitkisel ekstrelerin karışımı

> Zengin ve Etkili formülasyon

>Amino Pump matriksi (Alanin, lösin (BCAA) ve arjinin amino asitleri)

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Sci-Mx, Sci-Mx Xplode, Sci-Mx Xplode Rippedcore, Sci-Mx Xplode Rippedcore Pre-Workout, Sci-Mx Xplode Rippedcore Pre-Workout 450, Sci-Mx Xplode Rippedcore Pre-Workout 450 Gr, Sci-Mx Xplode Rippedcore Pre-Workout Gr, Sci-Mx Xplode Rippedcore 450, Sci-Mx Xplode Rippedcore 450 Gr, Sci-Mx Xplode Rippedcore Gr, Sci-Mx Xplode Pre-Workout, Sci-Mx Xplode Pre-Workout 450, Sci-Mx Xplode Pre-Workout 450 Gr, Sci-Mx Xplode Pre-Workout Gr, Sci-Mx Xplode 450, Sci-Mx Xplode 450 Gr, Sci-Mx Xplode Gr, Sci-Mx Rippedcore, Sci-Mx Rippedcore Pre-Workout, Sci-Mx Rippedcore Pre-Workout 450, Sci-Mx Rippedcore Pre-Workout 450 Gr, Sci-Mx Rippedcore Pre-Workout Gr, Sci-Mx Rippedcore 450, Sci-Mx Rippedcore 450 Gr, Sci-Mx Rippedcore Gr, Sci-Mx Pre-Workout, Sci-Mx Pre-Workout 450, Sci-Mx Pre-Workout 450 Gr, Sci-Mx Pre-Workout Gr, Sci-Mx 450, Sci-Mx 450 Gr, Sci-Mx Gr, Xplode, Xplode Rippedcore, Xplode Rippedcore Pre-Workout, Xplode Rippedcore Pre-Workout 450, Xplode Rippedcore Pre-Workout 450 Gr, Xplode Rippedcore Pre-Workout Gr, Xplode Rippedcore 450, Xplode Rippedcore 450 Gr, Xplode Rippedcore Gr, Xplode Pre-Workout, Xplode Pre-Workout 450, Xplode Pre-Workout 450 Gr, Xplode Pre-Workout Gr, Xplode 450, Xplode 450 Gr, Xplode Gr, Rippedcore, Rippedcore Pre-Workout, Rippedcore Pre-Workout 450, Rippedcore Pre-Workout 450 Gr, Rippedcore Pre-Workout Gr, Rippedcore 450, Rippedcore 450 Gr, Rippedcore Gr, Pre-Workout, Pre-Workout 450, Pre-Workout 450 Gr, Pre-Workout Gr, 450, 450 Gr, Gr,