52 Ürün Mevcut

Atıştırmalıklar

Atıştırmalıklar, her sporcunun hayat kurtarıcısı. Yoğun bir günün içinde sporunuzu yaptıktan sonra protein ihtiyacınızı karşılamak ya da beslenme planınıza göre öğününüze başlamadan önce hızlı bir seçim olarak protin bar gibi sağlıklı atıştırmalıkları tercih edebilirsiniz. Protein barlar hem lezzetli hem de kolay bir atıştırmalıktır. Bundan dolayı da keyifli bir kaçamak yaparken beslenme düzeninizi bozmadan ya da sağlığınızı etkilemeden kısa bir atıştırma yapabilirsiniz. Özellikle sitemizde bulabileceğiniz multipower protein barlar sayesinde günlük protein ihtiyacınızın yüzde 30’unu karşılayabilirsiniz. Özellikle protein tozu ya da protein içeceği kullanmak istemiyorsanız ya da bir farklılık arıyorsanız, tüm ihtiyacınızı protein barlarından karşılayabilirsiniz. Atıştırmalık protein barlar özellikle çalışan ve aynı zamanda iş hayatını da kontrol etmek durumunda olan sporcular için en hızlı ve sağlıklı seçimlerin başında gelir. Sitemizde bulabileceğiniz tüm protein barlar ise sertifikalıdır.

Müsli

Müsli en sağlıklı atıştırmalıklar arasında bulunan ve sporcuların mutlaka beslenme düzeninde bulunması gereken alternatiflerdir. Yulaf genel olarak tam tahıllı besinler kategorisinde yer alan ve sağlık açısından sayısız faydaya ev sahipliği yapan besinlerdir. Sitemizden bulabileceğiniz sporcu müsli çeşitleri özenle seçilmiştir. Tüm müsli çeşitlerinde özellikle yüksek protein oranlarının olmasına dikkat edilmiş ve düşük karbonhidrat oranları ile sporcu vücut amaçlarınız riske edilmemiştir. Yüksek protein ve düşük karbonhidrat oranları ile beslenme alışkanlıklarınızı zenginleştirecek sporcu müsli çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fıstık Ezmesi

Fıstık ezmesi sporcular için tüm sağlıklı bileşenlerin bir arada bulunabileceği besin alternatiflerinden biridir. Şeker kullanılmadan tamamen doğal olarak üretilen fıstık ezmesi sayesinde protein ihtiyacınızı sabah kahvaltılarında en sağlıklı şekilde karşılayabilirsiniz. Özellikle düzenli olarak spor yapıyorsanız ve protein yönünden zengin şekilde besleniyorsanız, fıstık ezmesi ile sabahlarınızı daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Ara öğünlerde de tercih edebileceğiniz fıstık ezmeleri, sağlıklı kalori alımı için de önemlidir. Tatlı krizlerinizi sağlıklı ve şekersiz şekilde çözmenin en sağlıklı yolu olarak sitemiz üzerinden fıstık ezmesi çeşitlerine göz atabilirsiniz. Protein34 olarak bağışıklık ve direncinizi güçlendirecek tüm atıştırmalıkları sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktan mutluluk duyarız. Atıştırmalıklar bölümünden tercih edeceğiniz sağlıklı seçimleri aynı gün kargoya vererek sizlere en kısa sürede ulaştırmaktan mutluluk duyarız.