Protein Bar Nedir?

Protein Bar, Protein, vücudunuzdaki çeşitli yapıları destekleyen temel bir makrobesici maddedir. Proteini yumurta, et, balık ve fındık gibi çok sayıda kaynakta bulabilirsiniz. Ancak, birçok kişi önerilen günlük miktarı almak için protein takviyeleri güveniyor. Protein barlar, birkaç diyet ve yaşam tarzı yararı olan seçeneklerden biridir. Atıştırmalık protein barları yemek, yemekler arasındaki aşırı yemek yemeyi azaltabilir. Çoğu çikolata, yer fıstığı ezmesi, fıstık ezmesi, limon mavisi gibi hoş tatlı lezzetlerde bulunan pek çok bar, tatlı dişinizi tatmin etmek için kan şekeri çarpmalarını ve daha sonra çökmelerini önler.
...devamını oku..↓
Egzersiz Desteği
Vücudunuza gerekli besin maddeleri sağlamak, egzersizinizden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olabilir. Egzersiz yapmadan önce tüketilen bir protein bar, aktiviteniz sırasında sizi sürekli enerji ile besler. Egzersizinizden sonra da avantajlar sunar. Protein barlarda bulunan amino asitler, egzersiz süresince oluşan mikroskobik kas yıkımlarını onarmak için vücudunuzun yeni kas dokusu oluşturmak için ihtiyaç duyduğu yapı taşlarını sağlamaya yardımcı olur.

Kolaylık
Protein barlar kolaylık avantajına sahiptir. Bunlar küçüktür ve aktif kişiler veya profesyoneller tarafından çabucak tüketilebilirler. Yemek yenileme ve çerez çeşitleri, kapsamlı yemek planlaması için zaman veya kaynaktan yoksun dieters için kolay bir seçenektir. Buna ek olarak, protein barlar, protein tozu gibi ölçme ve karıştırma gerektiremez.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Egzersiz Amerikan Konseyi, yanlış ürünleri seçerseniz protein barlardan yararlanamayacağınızı belirtiyor. Yüksek kalorili yemek yeme barlarını bir atıştırmalık olarak tüketmek kilo alımına neden olabilir. Ayrıca, 140 miligramdan daha az sodyum içeren protein barlara bakınız ve sakkaroz, bal, kahverengi pirinç şurubu veya yüksek fruktoz mısır gibi eklenmiş şeker kaynakları da içeren önemli miktarda şeker, yağ ve sodyumlu protein çubuklarından kaçının.

Protein Bar Satın Al
Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Protein Bar ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz. -
Protein Bar Olası Yan Etkileri Nelerdir?
Protein Bar, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır. • Hassas bireylerde yüksek dozda kullanımın gevşetici bir etkisi olabilir (ishale sebebiyet verebilir). • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler. • Doktorunuza danışmanız önerilir. Bu tarz ürünlerin yüksek dozlarda tüketilmesi ciddi miktarda bir kalori alımı anlamına geldiği için, diyet yapan bireyler bu maddeleri dikkatli kullanmalıdırlar. Bu tür durumlarda doktorunuza veya diyetisyeninize danışmanız önerilir. --.