Proteinli Barlar

Protein bar sporcuların ara öğünleri için oldukça önem sağlıklı atıştırmalıklardır. Özellikle hızlı hızlı bir şeyler atıştırmak gerektiğinde ya da günlük protein ihtiyacını karşılamak için en sağlıklı seçim protein barlar olacaktır. Sitemiz üzerinde birbirinden farklı protein bar çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Protein bar spordan hemen sonra tüketebileceğiniz, lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Ara öğünlerde ya da atıştırmalık olarak da sağlıklı alternatifleri tercih ederek sağlıklı beslenme düzeninizi de muhafaza edebilirsiniz. Kas kütlenize destek olacak ve aynı zamanda uzun süreli tokluk sağlayacak atıştırmalıklar arasından sitemiz üzerinden birbirinden farklı lezzetleri en uygun fiyatlarla da satın almanız mümkün. Protein34 olarak sizler için en uygun ve farklı atıştırmalıkları sitemizde en uygun fiyatlara sunmaktadır. Protein barlar, kas kütlesinin artmasına destek olmak için en ideal alternatifler arasında bulunmaktadır. Bu özelliklerin yanı sıra özellikle yağ alımının kısıtlanmasına da destek olarak uzun süreli tokluk da sağlama özelliğine de sahip olduğu için oldukça sağlıklıdır. Özellikle yoğun egzersizlerden sonra protein ihtiyacınızı karşılamak için protein barları hayatınıza dahil etmeniz gerekir. Genel olarak yoğun spor yapan kişilerin protein ihtiyacı, diğer insanlardan iki kat daha yüksektir. Bu farkı karşılayabilmek için protein barları kullanabilirsiniz. Protein barlarda özellikle zengin lifli yapısıyla da vücut sağlığınız için oldukça önem teşkil eder.

Protein Bar Kalori

Protein bar kalori oranları her protein bar için farklıdır. Genel olarak başarılı bir protein barda yüksek oranda protein bulunmaktadır. Protein barların genel olarak 100 gramında 153 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Porsiyon (Orta) yani 80 gramlık miktarında 123 kalori de bulunur. Protein barlar oldukça sağlıklı atıştırmalıklardır. Özellikle sitemizde bulabileceğiniz farklı protein barlardan vitamin ve mineral ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle içeriğinde A vitamini ve C vitamini sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Potasyum, kalsiyum, lif ve demir bakımından da en zengin protein barları sizlere sunmaktayız. Şeker içermeyen protein barlar her zaman daha sağlıklı olacaktır. Seçimlerinizi buna göre yapmaya her zaman dikkat etmeniz önemlidir.

Protein Bar Fiyat

Protein bar fiyat aralıkları değişmektedir. Protein34 olarak sizlere her zaman en uygun fiyat aralıklarında protein barlar sunmaktan mutluluk duyarız.