Pre Workout


Hardline  Noxx 5 1000 Ml
Hardline Nox 2 1090 Gr
SiS GO Energy + Caffeine Gel 60 ML Kahve
Sci-Mx BCAA Intra Hardcore 480 Gr  Portakal
Olimp Redweiler Shot 20 Ampul Portakal
Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr Kola
BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr Karısık Meyve
23% İndirim

BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr Kar..

Stokta Yok

115,00 TL 89,00 TL

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)


Pre Workout Ürünler

Protein34, antrenmanı artırmak, kazançları arttırmak ve kas dökümünü azaltmak için formüle edilmiş en iyi ön egzersiz takviyelerinin tam bir seçimini taşıyor. Çeşitli markalardan alınan ürünler, yağsız kütlenin oluşturulması ve kaybolmaması için kasları besler. Bazı güçlü ön egzersiz ürünleriyle egzersiz rutinini düzeltin! Vücudunuza bol miktarda enerji ve gerekli besin maddeleri vermek üzere tasarlanmış olan egzersiz içeceklerimiz, kreatin, enerji arttırıcılar bol miktarda bulunur.

Pre Workout

Piyasadaki en iyi ön egzersiz takviyeleri seçimimizi, sizin için en iyisini bulmak ve Pre-Workout tamamlayıcısına ilişkin eksiksiz bir kılavuz için aşağıdaki ürün linklerine tıklamayı unutmayın! Protein34 tarafından satılan egzersiz protein titremelerinin çoğunda, kaslara kan akışının sürdürülmesi ve bir sonraki metabolizma turunda başlanılması için gerekli olan belirli amino asitler bulunur.

Egzersiz öncesi kreatin takviyeleri, Protein34'deki birkaç pre-egzersiz ürününün ortak bir bileşenidir; kas hücrelerini volumize ederek kuvvet çıkışını en üst düzeye çıkarmak için değerlidir. Bazı ürünler, laktik asit üretimini kontrol ederek dayanıklılığı da geliştirir. Yatırım yapılan işten maksimum fayda sağlanmasıyla ilgilenen ciddi güç sporcuları için egzersiz öncesi beslenme tam bir eğitim rejiminin önemli bir parçasıdır. kas hücrelerini volumize ederek mukavemet çıktısını en üst düzeye çıkarmak değerlidir.

Bazı ürünler, laktik asit üretimini kontrol ederek dayanıklılığı da geliştirir. Yatırım yapılan işten maksimum fayda sağlanmasıyla ilgilenen ciddi güç sporcuları için egzersiz öncesi beslenme tam bir eğitim rejiminin önemli bir parçasıdır. Kas hücrelerini volumize ederek mukavemet çıktısını en üst düzeye çıkarmak değerlidir.


Pre Workout Ürünleri Nelerdir?

Pre Workout, Enerji ve Güç Ürünleri herkes, egzersiz zamanında enerji ve güç kazanmak ister. "pre-workout" takviyeleri bunu tam olarak yapmanıza yardım eder. Egzersiz süresince enerji düzeylerinizi, kas gücünüzü veya dayanıklılığınızı arttırmak umuduyla, spor salonuna gitmeden önce bu takviyelerden birini denemek cazip olabilir.

Preworkout takviyeleri genelde kafeinden guarana, creatine'e kadar değişen maddelerden oluşan bir karışım içerir. Ancak bu takviyeler işe yarıyor mu ve alması güvenli mi?

Preworkout takviyelerinin içerdiği malzemelerin birçoğu sporcuların egzersiz performanslarının süperşarj edildiğini algıladıkları anlamına geliyor,( Amerika Spor Akademisi ve Concordia Üniversitesi Chicago'da egzersiz fizyologu ve spor beslenme uzmanı Jordan Moon ve fitness izleme web sitesinde baş bilim yetkilisi) Moon Live Science'a "Kan akışını artırmak, kalp atış hızını arttırmak, odaklanmayı artırmak, cildin kan akışını artırmak ve agrıları önleyecek maddeler var" dedi. Ancak bu fiziksel etkiler insanları daha büyük, daha güçlü veya daha hızlı hale getirmez, dedi Moon. Moon, kafein, kreatin ve beta-alanin gibi bu takviyelerin bazı maddeleri aşırı sporcuların ve vücut geliştiricilerinin performansını ılımlı bir şekilde artırdığına işaret ediyor.

Pre Workout Ürünlerin Görevi Nelerdir?

Egzersiz öncesi takviye, aşağıdakileri yapmak üzere tasarlanmıştır: > Performans geliştirme
> Gücü arttır
> Dayanıklılığı artırmak
> Egzersiz sırasında kas dökülmesini azaltmak
> Protein sentezini arttır
> Enerjiyi geliştirin ve odaklanın
> Besin maddelerinin doğumunu ve asimilasyonunu iyileştirin
> Metabolik hızı arttırın (yağ yakma)
> En uygun hormonal ortamı yaratın

Açıkçası, bu iyileştirme alanları, eğitim hedefleri ne olursa olsun, herkes için yararlıdır. Egzersiz öncesi takviye için iyi hazırlanmış ürün, spor salonunuzdaki çabalardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.


Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Pre workout ürünlerinin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez. Bu tamamlayıcı madde diğer kafein içeren maddelerle (efedrin, sinefrin veya fenilefrin) birlikte kullanılmamalıdır. Aşırı uyarılma ile birlikte istenmeyen yan etkiler oluşabilir.

Yüksek dozlarda kafein tüketimi, baş ağrılarına, sinirlilik haline, uykusuzluğa, kusma ve ishale, taşikardiye, titremelere, gastrik problemlere, baş dönmesine, sarsıntılara ve zihin bulanıklığına neden olabilir. Glakom, anemi, anksiyete, hemofili, şeker hastalığı, kalp hastalığı, karaciğer hastalığı, ishal veya hassas bağırsak sendromu gibi rahatsızlıkları olan kişilerde kullanılması önerilmez. Belirli tedavilerle çakışarak semptomları daha kötüye götürebilirken aynı zamanda istenmeyen yan etkilere sebep olabilir. Pre workout ürünlerini uyumadan 6 saat öncesinden sonra kullanmayınız. Uyku yitimine neden olabilir.


Pre Workout Satın Al

Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . AyrıcaKartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Pre Workout ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz. --.