Ostrovit Pure Glutamine Powder 300 Gr + Nutraxin Drops D3 Vitamin Damla 1000 IU 10 Ml

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : OSTR0004

Ostrovit Pure Glutamine Powder 300 Gr + Nutraxin Drops D3 Vitamin Damla 1000 IU 10 Ml

Ostrovit Supreme Pure Glutamine Powder 300 Gr 60 Servis

OstroVit Glutamine, L-glutamin içeren birinci sınıf, gelişmiş bir takviyedir. Tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş mikronizasyon teknolojisi sayesinde, mükemmel bir şekilde ayrıştırılmıştır. L-glutamin, endojen amino asitler grubundan organik bir kimyasal bileşiktir. Bir nitrojen taşıyıcısı veya glutatyon ve nükleotidlerin sentezinin bir öncüsü olarak birçok biyolojik fonksiyonla karakterizedir. Glukoneogenez sürecindeki ayrışan maddelerden biridir. L-glutamin

ÖZELLİKLERİ:

300 g L-glutamin. 60 porsiyon içerir!

1 ölçek = 1 porsiyon.

Yoğun antrenmanlardan sonra bağışıklığı ve yenilenmeyi güçlendirir. Kas glikojenimizin yeniden sentezini sağlamak için ideal bir ürün. Bağışıklık sistemini ve bağırsak fonksiyonunu destekler.

Nutraxin Drops D3 Vitamin Damla 1000 IU 10 Ml

Nutraxin D3 vitamini; kolakalsiferol formunda D3 vitamini içerir. Nutraxin D3 vitamini her iki damlasında 1000 IU D3 vitamini içermektedir.

“D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

“D vitamini normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.”

Ürün Detayları

Her 2 Damlada

Vitamin D3 (Kolekalsiferol)1000 IU   (25 mcg)

Diğer İçerikler

Zeytinyağı, Doğala Özdeş meyve aroması, Vitamin E (Tokoferol)

Bilgi: Şeker, tuz, nişasta, maya, gluten, soya ve mısır gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmamaktadır.

Kullanım Şekli

4-10 yaş çocuklar için günde 1 damla; 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 damla veya sağlık uzmanı tarafından önerilen şekilde kullanılması önerilir.Işık görmeyen bir yerde kutusunda saklayınız.Buzdolabında saklamayınız.

Tek tek damlaları oluşturmak için;şişeyi ters çeviriniz ve kabın alt kısmını işaret parmağınızla itiniz. Yiyecek ve içeceklere eklenebilir.

 

 

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli