Ostrovit Pure Bcaa 2-1-1 400 Gr Aromasız + Nutraxin Sambucus Efervasen 20 Paket

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : OSTR0038

Ostrovit Pure Bcaa 2-1-1 400 Gr Aromasız + Nutraxin Sambucus Efervasen 20 Paket

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1, lösin, valin ve izolösin içeren fiziksel olarak aktif insanlar için birinci sınıf bir üründür. Ek katkı maddeleri içermez ve mikronizasyonu en üst seviyededir. Ürünün ideal biyoyararlanımı, yüksek tüketici gereksinimleri tarafından belirlenmiştir.

*Ambalajda 400 g BCAA vardır.

 *Ürün 40 porsiyon içerir.

*Gereksiz katkı maddeleri içermez.

 *Lösin, valin, izolösin 2: 1: 1 oranındadır. Lösin, valin ve izolösin bileşenleri eksojen amino asitler grubuna aittirler ve beslenmemizde çok önemlidirler çünkü vücudumuz bu aminoasitleri sentezleyemez. Bu aminoasitler protein sentezi için ayrılmaz bir unsurdur ve kaslarımızın %30'undan fazlası BCAA'lardan oluşur. BCAA'lar sadece sağlık için değil, aynı zamanda vücut geliştirme ile uğraşanlar için ve sıkı antrenman sonra yenilenme için de temel aminoasitlerdir.

 

Nutraxin Sambucus Efervasen 20 Paket

Nutraxin Sambucus Plus; Bağışıklık sistemimiz için önemli olan C vitamini, D vitamini ve çinkoya ilave olarak, Sambucus nigra ekstresi içerir. Toz efervesan formundadır. Suda kendiliğinden erir ve kolayca karışır. Frenk üzümü aroması ile son derece lezzetlidir.

“C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

“D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

“Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

Ürün Detayları

Her Şasede

Kara Mürver    500 mg

Vitamin C   1000 mg

Vitamin D     500 IU

Çinko   5 mg

Diğer İçerikler

Sorbitol, Sodyum bikarbonat , Sitrik Asit, Aroma, Bamya çiçeği, Doğal bitkisel tatlandırıcı (Steviol glikozit), Sukraloz

Bilgi: Şeker, tuz, maya, nişasta, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri içermez. Renklendirici kullanılmamıştır. Vejeteryanlar ve veganlar için uygundur.

Kullanım Şekli

Yetişkinler için gıda takviyesi olarak günde 1 saşenin 1 bardak (200 ml) sıcak ya da soğuk suyla hazırlanıp kullanılması önerilir.

 

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli