Ostrovit Bcaa + Glutamine 400 Gr Limon + Nutraxin Sambucus Efervasen 20 Paket

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : OSTR0048

Ostrovit Bcaa + Glutamine 500 Gr Limon + Nutraxin Sambucus Efervasen 20 Paket

Ostrovit bcaa + glutamine, lösin, valin, izolösin ve son derece önemli bir aminoasit olan glutaminden oluşan, fiziksel olarak aktif insanlar için birinci sınıf bir tamamlayıcıdır.

 Supplement mikronizasyonu (malzemenin mikron aşamasında öğütülerek inceltilmesi) en yüksek seviyededir. Ürünün ideal biyoyararlanımı ve mükemmel çözünürlüğü, yüksek tüketici gereksinimleri tarafından belirlenmiştir.

Bcaa: Lösin, valin ve izolösin bileşenleri ekzojen amino asitler grubuna aittirler ve beslenmemizde çok önemlidirler çünkü vücudumuz bunları sentezleyemez. Protein sentezi için ayrılmaz bir unsurdur ve kaslarımızın %30'undan fazlası bcaa'lardan oluşur.

L-Glutamin Endojen amino asitler grubundan organik bir kimyasal bileşiktir. Bir nitrojen taşıyıcısı veya glutatyon ve nükleotidlerin sentezinin bir öncüsü olarak birçok biyolojik fonksiyonla karakterizedir. Glukoneogenez(glukozun yeniden yapımı) sürecindeki ayrışan maddelerden biridir.

Ostrovit bcaa + glutamin özellikleri Kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Kullanımları sırasında, lipolizde bir artış gözlenir (yağ asidi oksidasyonunda bir artış) - Vücut yağını azaltmak için ideal bir tamamlayıcıdır.

Bcaa ve glutamin takviyesi, egzersiz sonrası fiziksel ve zihinsel yorgunluğu azaltır. Bcaa'yı enerji kaynağı olarak kullanarak kas glikojenini koruyabilirsiniz.

Ambalajda 500 g bcaa ve glutamin vardır.

Ürün 50 porsiyon içerir Bcaa - 2: 1: 1 oranındadır. (lösin, valin, izolösin) Bcaa ve l-Glutamin ile zenginleştirilmiş üründür.

Nutraxin Sambucus Efervasen 20 Paket

Nutraxin Sambucus Plus; Bağışıklık sistemimiz için önemli olan C vitamini, D vitamini ve çinkoya ilave olarak, Sambucus nigra ekstresi içerir. Toz efervesan formundadır. Suda kendiliğinden erir ve kolayca karışır. Frenk üzümü aroması ile son derece lezzetlidir.

“C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

“D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

“Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

Ürün Detayları

Her Şasede

Kara Mürver    500 mg

Vitamin C   1000 mg

Vitamin D     500 IU

Çinko   5 mg

Diğer İçerikler

Sorbitol, Sodyum bikarbonat , Sitrik Asit, Aroma, Bamya çiçeği, Doğal bitkisel tatlandırıcı (Steviol glikozit), Sukraloz

Bilgi: Şeker, tuz, maya, nişasta, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri içermez. Renklendirici kullanılmamıştır. Vejeteryanlar ve veganlar için uygundur.

Kullanım Şekli

Yetişkinler için gıda takviyesi olarak günde 1 saşenin 1 bardak (200 ml) sıcak ya da soğuk suyla hazırlanıp kullanılması önerilir.

 

 

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli