Optımum Serious Mass 2727 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OPTM0007

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 359,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 359,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 20

Optimum Serious Mass Gainer Çikolata 2727 Gr


Optimum Serious Mass Gainer Çikolata 2727 Gr, servis başına 50 gr protein karışımı, 252 gr karbonhidrat ve 1 gr kreatin içeren formülü ile dizayn edilmiş yüksek kaloriye sahip Karbonhidrat/Gainer ürünüdür.

Optimum Serious Mass yüksek kalorisi sayesinde hacimsel büyümeyi desteklerden sizlere dinç kalma ve daha rahat antrenman yapma olanağı da sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan kreatin antrenman öncesi kullanımlarda yaptığınız spora destek verir, antrenman sonrası kullanımlarda ise protein ile beraber toparlanma ve sentezleme konusunda yardımcı olur.

Serious Mass kullanım amacınıza göre sizlere oldukça alternatifli avantajlar sunmaktadır. Ürün formülünde bulunan karışımlar sayesinde hacimsel büyüme, özellikle spor esnasında enerji kazanımı ve günlük protein ihtiyacınızın karşılanması konularında sizlere yardımcı olabilir.

Optimum Serious Mass Gainer Karbonhidrat Tozu, servis başına 50 gram whey protein, yumurta protein ve kalsiyum kazeinat içeren protein karışımı sayesinde kasları uzun süre besleyebilecek bir yapıya sahip olmasının yanında son derece zengin vitamin ve mineral kaynağını da siz tüketicilere sunmaktadır.

Serious Mass Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • Servis başına 1250 Kalori içermektedir.
 • 50 gram değerinde protein içermektedir:
 • Konsantre Whey Proteini,
 • Kalsiyum Kazeinat,
 • Yumurta Proteini.
 • Düşük şeker ve yağ oranı ile yağlanma riskini azaltır.
 • Yüksek amino asit profili bulundurur.
 • Zengin bir Vitamin ve Mineral içeriğine sahiptir.

  Optimum Serious Mass Hazırlanışı Nasıldır?

  Optimum Serious Mass Gainer 150-500 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanabilir. Shaker kullanarak 15-20 sn çalkalamak yeterli olmaktadır. Serious Mass karışımına ihtiyaca göre kreatin eklenerek daha güçlü bir karışım elde edilebilmesi sağlanabilir.
  Mass Gainer su, süt ya da sevilen meyve suları ile karıştırılıp hazırlanabilir. Süt ile kullanılacaksa özellikle spor sonrası kullanımlarda emilim hızını yavaşlatmamak için yağsız süt ile karıştırılmalıdır. Protein oranını arttırmak için yüksek saflıktaki protein tozları ile karıştırılıp hazırlanabilir.

  Optimum Serious Mass Kullanımı Nasıldır?

  Optimum Serious Mass Gainer kullanım zamanı amaca göre değişim göstermek üzere günlük 1 servis ürünü öğün sonralarına ve antrenmanda yaklaşık 30-40 dakika öncesine gelecek şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım amacına ve zamanına göre su ya da süt tercihi yapılabilir.
  Serious Mass kullanımı her gün standart olabilir sadece spor yapılan günler antrenman zamanınıza göre değişim yapılabilir.
  Optimum Gainer kullanımı esnasında normal beslenmenize özen göstermeniz verim açısından çok önemlidir.

  Serious Mass hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?
  Optimum Serious Mass Gainer 2727 Gr amacınıza, beslenmenize ve yaptığınız spora göre değişmek üzere Optimum Glutamine Powder ve Optimum Micronized Creatine Powder ile birlikte kombin ederek kullanabilirsiniz.

  Optimum Serious Mass Gainer 2727 Gr Satın Al
  Protein34'de satılan tüm OPTIMUM NUTRITION ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.

  Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

  optimum nutrition serious mass 6 lbs çikolataoptimum nutrition serious mass 6 lbc chocolate supplement facts
 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli