• Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 Gr

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 95,00 TL
      Havale ile: 90,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo
Stokta Yok

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr dünyanın en iyi kreatin üreticisi olan Alman ALZCHEM firmasının patentli ürünü olan CREAPURE® içeriğinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Optimum Kreatin % 99,9 saflıkta toz formda ve aromasızdır. Creapure’un özelliğinden dolayı suda kolay çözülür ve karışım sağlar. BU nedenle su veya her hangi bir içecekle çok rahat bir şekilde tüketilebilir.

Creatin özellikle antrenman esnasındaki güç ve enerji deposu olan ATP leri destekleyen tek amino asit olduğu için sporculartarafından oldukça önemli bir supplementtir. Creatine antrenman öncesi enerji ve güç seviyesini üst düzeye çıkarmaya ve antrenman esnasında da güç ve enerjinin devamını sağlamaya destek olur. Bunun yamında antrenman sonrası protein sentezine de destek olarak kas yıkımını önlemeye katkı sağlar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr antrenman performanı na destek için pre workout ürünler, hacimsel büyüme ve kilo alımına destek olmak için Karbonhidrat ( Gainer ) larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr Satın Al

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr Optimum Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Önce 1 Ölçek
Antrenmandan sonra 1 Ölçek

Diğer Günler:

Gün İçerisinde: 1 Ölçek

Servis = 1 Ölçek : 3,6 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Creapure Kreatin Monohidratla üretildi.


>Mikronize Toz, Mikronize Olmayan Tozlardan Daha Uzun Süreli Çözümü


Daha  Kolay Karışım.


> Kas gücünü artırmaya destek olamk için saf creatine monohidrat.


> Mikronize olduğu için kolay ve hızlı emilim sağlar.


> Katkı maddesi ve Aspartam içermez.


> Gücü Arttırır, Dayanıklılık ve Patlayıcı Güç Gerektiren ağır spor yapan sporcular için destek amacıyla kullanılır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler