Optimum Nutrition Kilo ve Hacim Kombinasyonu 3 (OPMASShz3)

0,00
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺390,12(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2019

  • Havale %5 İndirim

    312,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Optimum Nutrition Kilo ve Hacim Kombinasyonu 3

Optimum Serious Mass 5450 Gr

Optimum Serious Mass 5450 Gr dünyanın en iyi supplement markalarından birisi olan Optimum Nutrition’ın yüksek üretim ve hammadde kalitesi ile yüksek performanslı olarak kilo ve hacim almaya destek olması için formüle ettiği sporcu gıdası takviye ürünüdür. Serious Mass servis başına 50 gr protein karışımı, 252 gr karbonhidrat, 1 gr kreatin içeren ve 1250 kaloriye sahip yenilenme ve kas gelişimi için destek sağlayan bir Gainer ürünüdür.
Daha Fazla Bilgi


Optimum Glutamine Powder 630 Gr

Optimum Glutamine Powder 630 Gr saf olarak üretilmiş olup anabolik etkili, yağsız kas kütlesi gelişimi, yenilenme ve glikojen depolarının yenilenmesine yardımcı olan kaslarımızdaki amino asit miktarının %60ını oluşturan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Glutamin vücut kas sistemi için oldukça önemli olan bir amino dur. Yapılan antrenman ve egzersizlerde kaslarda ilk önce Glutamin kaynakları enerji olarak tüketilir ve bu kaynakların yenilenmesi yaklaşık 6 günlük bir süreçte olur. Optimum Glutamin boşalan depoların yenşlenmesi için yüksek saflık ve kalitede üretilmiş olup satışa sunulmuştur.
Daha Fazla Bilgi

+ Optimum Nutrition Shaker

Kullanım Şekli / Zamanı
Optimum Serious Mass 5450 Gr

Optimum Glutamine Powder 630 Gr

Optimum Nutrition Shaker

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Optimum Kilo Hacim"?
> Kilo alımını destekler.

> Hacim almanıza yardımcı olur.

> Bulk dönemleri için tercih edilebilir.

> Fiyat avantajı sağlar.

MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.