Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu 1 (OPWHCRhzr1)

5,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺328,94(KDV Dahil)
İndirimli : ₺295,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2019

  • Havale %5 İndirim

    280,25 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu 1

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2.27kg

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu izole ve konsantre whey protein içeriğiyle formüle edilmiş protein tozu kategorisinde Dünyanın en çok satan sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Optimum protein tozu hızlı emilim, kolesterol ve laktoz seviyelerinin düşük olmasının yanında Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmesinin avantajı ile shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Spoon Stirred teknolojisi Topaklanma önleyici özelliği ile tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar.
Daha Fazla Bilgi


Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr dünyanın en iyi kreatin üreticisi olan Alman ALZCHEM firmasının patentli ürünü olan CREAPURE® içeriğinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Optimum Kreatin % 99,9 saflıkta toz formda ve aromasızdır. Creapure’un özelliğinden dolayı suda kolay çözülür ve karışım sağlar. BU nedenle su veya her hangi bir içecekle çok rahat bir şekilde tüketilebilir.
Daha Fazla Bilgi

+ Optimum Nutrition Shaker

Kullanım Şekli / Zamanı
Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2.27kg

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr

Optimum Nutrition Shaker

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Optimum Kas Kombinasyonu"?
> Kas Yapımını ve iyileşmeyi destekler.

> Yağsız kas kütlesi oluşumuna destek olur.

> Fiyat avantajı sağlar.

> Büyüme Hormonunu Tetikler.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Optimum Nutrition Kombinasyon, Kas Kombinasyonu, Kombinasyon , Kombinasyonlar,