Optimum Nutrition

Optimum Nutrition (ON), önde gelen uluslararası peynir ve besin maddeleri grubu olan Glanbia'nın bir parçasıdır . ON, iki premium spor beslenme markası olan Optimum Nutrition ve American Body Building (ABB) 'nin sahibi ve çalışmasını yürütmektedir. Bu markalar, toz, çubuk, tablet, kapsül ve içime hazır ürünlerle tüm dünya çapında aktif olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.
...devamını oku..↓
Optimum Nutrition (ON), Sahibi Olduğu ve İşlettiği Üretim Tesisleri
Aurora, Illinois'deki son teknoloji ürünü üretim tesisleriyle; Walterboro, Güney Carolina ve Sunrise, Florida, ON her ürün kategorisinde üretilen birkaç spor beslenme şirketinden biridir. 1986 yılı başından itibaren Optimum Nutrition, kalitenin en yüksek standartlarını korumak için her zaman üst düzey çalışma prensiplerini benimser.

Optimum Nutrition (ON), Uzlaşmaz Kalite
Üretim tesislerinde tek bir makine açılmadan önce tedarik uzmanları, en iyi hammaddeleri özenle seçerler. Her bileşen için bir Analiz Sertifikası gereklidir ve daha sonra bu bileşenler test edilir ve uygunluk açısından tekrar test edilir. Kalite güvencesi, NSF tarafından Sporda Sertifikalı olan mevcut İyi Üretim Uygulamaları (cGMP) uyumlu tesislerin günlük incelemelerini yaparlar.

Optimum Nutrition (ON), Müşteri Memnuniyeti
ON'un sıkı içerik maddeleri seçimi, kalite kontrolü, laboratuar testleri ve imalat işlemleri, tüketicilere en yüksek kalitedeki spor beslenme ürünlerini sunmak için titizlikle yapılır. Firma, tutarlı kaliteyi piyasaya sunma misyonuyla kurulmuştur ve daha da yüksek standartlar belirlemek için sürekli çalışmaktadır.

Optimum Nutrition Ürünleri
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey ile son 10 yılda en çok satan protein tozu ünvanına sahiptir. Bunun yanında Optimum Casein ve Serious Mass ürünleri en fazla satan Optimum ürünleri olarak sıralanabilir.

Glanbia Performans Besleme Hakkında (GPN)
Glanbia Performance Nutrition, dünyanın önde gelen spor beslenme sağlayıcısıdır.

Glanbia Performance Nutrition aşağıdaki markalardan oluşur: Optimum Beslenme, BSN, ABB, Isopure ve Nutramino. Piyasadaki en geniş spor gıdası ürün yelpazesi sunuyoruz ve son kullanıcı kategorileri geniş bir yelpazede sunmaktadır. ABD en büyük tek pazarımız olmaya devam ederken, son yıllarda önemli uluslararası genişleme yaşadık.

En büyük alanımız ABD'deyken, son yıllarda uluslararası varlığımızı genişletmek için önemli ölçüde yatırım yaptık. Bu strateji son derece başarılı olmuştur ve bugün dünyada 19 ülkede pazarda satış ekibimiz bulunmaktadır ve ürünlerimiz 100'den fazla ülkede mevcuttur.


Optimum Nutrition Ürünleri Satın Al
Optimum ürünleri Glanbia firmasının 2015 yılında İstanbul’da ofis açması ile beraber dağıtımını bayi kanalı ile yapmaya başlamıştır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia’nın ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Optimum Nutrition (ON), ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
₺155,00KDV Dahil
₺169,54 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo