40 Ürün Mevcut

Optimum Nutrition

Optimum Nutrition

Optimum Nutrition (ON), önde gelen uluslararası peynir ve besin maddeleri grubu olan Glanbia'nın bir parçasıdır . ON, iki premium spor beslenme markası olan Optimum Nutrition ve American Body Building (ABB) 'nin sahibi ve çalışmasını yürütmektedir. Bu markalar, toz, çubuk, tablet, kapsül ve içime hazır ürünlerle tüm dünya çapında aktif olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

Optimum Nutrition Tarihçesi

Optimum Beslenme, 1986 yılında spor beslenmesinde tutarlı kalite için tüketici talebini karşılamak üzere kuruldu. Şirket aynı zamanda sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarını önceden tahmin ettiği ve dinamik ürünler pazarındaki taleplerini yenilikçi ürünlerle karşıladığı için de tanınıyor.

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta bulunan beş adet son teknoloji üretim tesisi ile ON, beslenme çubukları, protein tozları, içime hazır sallanmalar da dahil olmak üzere her ürün kategorisinde ürün üreten tek spor beslenme şirketidir ve sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyen içecekler, enerji ürünleri, çoklu vitaminler ve diğer sağlık ve sağlık ürünleri. Markanın GOLD STANDARD 100% WHEY ™ evrensel olarak dünyanın en çok satılan peynir altı suyu protein ürünlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde 10.000'e yakın bağımsız doğal ürün ve özel perakende mağazası, spor salonları ve fitness merkezleri ve çoğu çevrimiçi perakendeci bulunmaktadır. ON ürünleri ayrıca dünya genelinde 130 ülkede satılmaktadır.

Optimum Nutrition Kalite Standartı

Optimum Nutrition Üretim tesislerinde tek bir makine açılmadan önce tedarik uzmanları, en iyi hammaddeleri özenle seçerler. Her bileşen için bir Analiz Sertifikası gereklidir ve daha sonra bu bileşenler test edilir ve uygunluk açısından tekrar test edilir. Kalite güvencesi, NSF tarafından Sporda Sertifikalı olan mevcut İyi Üretim Uygulamaları (cGMP) uyumlu tesislerimizin günlük incelemelerini yapar.

Optimum Nutrition İnovasyon Tarihi

Dünya'nın en çok satan peynir altı suyu proteini olan Gold Standard 100% Whey'yi üretmenin yanı sıra, ON, Gold Standard 100% Kazein ile yavaş yavaş sindiren protein kategorisini oluşturdu. ON, Esansiyel Amino Enerjinin hakim kaldığı her zaman enerji kategorisini yarattı.

Optimum Nutrition Ürünleri

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey ile son 10 yılda en çok satan protein tozu ünvanına sahiptir. Bunun yanında Optimum Casein ve Serious Mass ürünleri en fazla satan Optimum ürünleri olarak sıralanabilir.

Optimum Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.