Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Gr (Çikolata) (ONWH455)

5,00
Fiyat : ₺441,40(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2019

  • Havale %5 İndirim

    418,00 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Gr

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Gr izole ve konsantre whey protein içeriğiyle formüle edilmiş protein tozu kategorisinde Dünyanın en çok satan sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Optimum protein tozu hızlı emilim, kolesterol ve laktoz seviyelerinin düşük olmasının yanında Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmesinin avantajı ile shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Spoon Stirred teknolojisi Topaklanma önleyici özelliği ile tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar.

Optimum whey protein tozu formülünün büyük bir kısmı izole whey proteinden oluşmaktadır ki buda özellikle antrenman sonrası hızlı bir şekilde emilebilen protein arayanlar için kullanımı için idealdir. Bunun yanında geriye kalan en büyük kısmı mikro filtrasyon yöntemi ile üretilmiş olan whey protein konsantresinden oluşur. Optimum protein tozu, gerek üretim teknolojisi ile, gerekse kullanılan hammadde kalitesi ile biyo yararlanım açısından son derece verimli bir gıda takviyesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Grgünlük protein ihtiyacının karşılanmasının yanında amaca uygun olarak kas gelişimi isteyenler için BCAA ve Glutamin destekleri ile beraber kullanılabilir özelliktedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Süt, soya (lesitin) ürünü içerir. Yumurta, fındık glüten, ve yerfıstığı ürünleri işleyen bir tesiste üretilmiştir. Fenilalanin içerir.

Optimum Whey Protein Tozu, soya fasulyesinden türetilen süt ve lesitin (karıştırma kabiliyetini artırmak için) içerir. Peynir altı suyu içerir. Gıda takviyesidir. Kilo vermek içi kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza edin.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Gr Satın Al

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Gr Optimum Nutrition'un kendi tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia'nın bayisi olarak satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Gr ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltıdan önce 1 Ölçek(Tercihen su ile )
Antrenmandan önce 1 Ölçek(Tercihen su ile )

Diğer Günler:
Kahvaltıdan önce 1 Ölçek(Tercihen su ile )
Yatmadan önce 1 Ölçek(Tercihen su ile )

Servis : 1 Ölçek 30 Gram dır (Servis Miktarları Aromalara göre değişim göstermektedir)

Not: Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu ürününde topaklanmayı engelleyici suni bileşenler bulunmadığından, mevsimsel sebeplerden dolayı ürün içeriğinde topaklanma olabilmektedir. Bu durum ürünün içeriğini hiçbir şekilde etkilememektedir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Optimum Whey Protein"?
> İyon değişim İzole Whey ve Konsantre Whey protein içeriği.> Peynir altı suyu Protein İzolatı (TEFE) Ana Bileşeni.> Whey Proteini İzolatları ve Ultra Filtrelenmiş Peyniraltı suyu Protein Konsantresi'nden Peyniraltı suyu Protein Mikro Fraksiyonları.> Her Serviste 4 Gramdan fazla Glutamin ve Glutamik Asit.> Her Serviste Doğal Olarak Oluşan Dallı Zincir Amino Asitleri (BCAAs) Leucine, Isoleucine ve Valine 5 Gramdan Fazla.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.