• Optimum Gold Standard Whey Protein 2.27kg Vanilya

Optimum Gold Standard Whey Protein 2.27kg Vanilya

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 299,00 TL
      Havale ile: 284,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Stokta Yok

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2.27kg 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu izole ve konsantre whey protein içeriğiyle formüle edilmiş protein tozu kategorisinde Dünyanın en çok satan sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Optimum protein tozu hızlı emilim, kolesterol ve laktoz seviyelerinin düşük olmasının yanında Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmesinin avantajı ile shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Spoon Stirred teknolojisi Topaklanma önleyici özelliği ile tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar.

Optimum whey protein tozu formülünün büyük bir kısmı izole whey proteinden oluşmaktadır ki buda özellikle antrenman sonrası hızlı bir şekilde emilebilen protein arayanlar için kullanımı için idealdir. Bunun yanında geriye kalan en büyük kısmı mikro filtrasyon yöntemi ile üretilmiş olan whey protein konsantresinden oluşur. Opitmum protein tozu, gerek üretim teknolojisi ile, gerekse kullanılan hammadde kalitesi ile biyo yararlanım açısından son derece verimli bir gıda takviyesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Grgünlük protein ihtiyacının karşılanmasının yanında amaca uygun olarak kas gelişimiisteyenler için BCAA ve Glutamin destekleri ile beraber kullanılabilir özelliktedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Süt, soya (lesitin) ürünü içerir. Yumurta, fındık glüten, ve yerfıstığı ürünleri işleyen bir tesiste üretilmiştir. Fenilalanin içerir.

Optimum Whey Protein Tozu, soya fasulyesinden türetilen süt ve lesitin (karıştırma kabiliyetini artırmak için) içerir. Peynir altı suyu içerir. Gıda takviyesidir. Kilo vermek içi kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza edin.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr Satın Al

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr Optimum Nutrition'un kendi tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Glanbia'nın bayisi olarak satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Ölçek ( Tercihen su ile )
Antrenmandan Sonra 1 Ölçek ( Tercihen su ile )

Diğer Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Ölçek ( Tercihen su ile )
Yatmadan önce 1 Ölçek

Servis : 1 Ölçek 30 Gram dır (Servis Miktarları Aromalara göre değişim göstermektedir)

Not: Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu ürününde topaklanmayı engelleyici suni bileşenler bulunmadığından, mevsimsel sebeplerden dolayı ürün içeriğinde topaklanma olabilmektedir. Bu durum ürünün içeriğini hiçbir şekilde etkilememektedir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> İyon değişim İzole Whey ve Konsantre Whey protein içeriği.> Peynir altı suyu Protein İzolatı (TEFE) Ana Bileşeni.> Whey Proteini İzolatları ve Ultra Filtrelenmiş Peyniraltı suyu Protein Konsantresi'nden Peyniraltı suyu Protein Mikro Fraksiyonları.> Her Serviste 4 Gramdan fazla Glutamin ve Glutamik Asit.> Her Serviste Doğal Olarak Oluşan Dallı Zincir Amino Asitleri (BCAAs) Leucine, Isoleucine ve Valine 5 Gramdan Fazla.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.