• Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 Gr

Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 169,00 TL
      Havale ile: 160,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo
Stokta Yok

Optimum Glutamine Powder 630 Gr

Optimum Glutamine Powder 630 Gr saf olarak üretilmiş olup anabolik etkili, yağsız kas kütlesi gelişimi, yenilenme ve glikojen depolarının yenilenmesine yardımcı olan kaslarımızdaki amino asit miktarının %60ını oluşturan sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Glutamin vücut kas sistemi için oldukça önemli olan bir amino dur. Yapılan antrenman ve egzersizlerde kaslarda ilk önce Glutamin kaynakları enerji olarak tüketilir ve bu kaynakların yenilenmesi yaklaşık 6 günlük bir süreçte olur. Optimum Glutamin boşalan depoların yenşlenmesi için yüksek saflık ve kalitede üretilmiş olup satışa sunulmuştur.

Optimum Glutamine Powder 630 Gram vücutta oluşan glutamine eksikliğini tamamlamanın yanında protein sentezle ve büyüme hormonunu destekleme özelliğinede sahiptir. ON Glutamine takviyeleri glutamin kaynağı olan yumurta, yağsız sığı eti, soya fasulyesi ve tavuk göğsünden daha fazla ve saf L-Glutamine içerir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Optimum Glutamine Powder 630 Gr protein sentezi için protein tozları ve Bcaalarla beraber, Hacimsel büyüme için karbonhidrat ( Gainer ) ve büyümeyi destekleyen ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Optimum Glutamine Powder 630 Gram Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyumglutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. ON Glutamine ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

OPTİMUM GLUTAMİNE POWDER 630 Gr Satın Al

Optimum Glutamine Powder 630 Gram Optimum Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Optimum Glutamine Powder 630 Gram ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 5 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Saf Glutaminden üretilmiştir.


> Toz formda ve aromasızdır.


> Kolay karışım sağlar ve her içecekle beraber karışır.


> Kas yapımı ve yıkımının kurtarılmasına destek olur.


> Büyüme hormonunu destekler.


> Protein sentezine yardımcı olur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.