Optımum Essential Amino Energy 270 Gr Kola

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OPTM0065

Optimum Essential Amino Energy Kola 270 Gr

Optimum Essential Amino Energy Kola 270 Gr sporcuların günlük amino asit ihtiyacını karşılamaya destek olması için dizayn edilmiş supplement ürünüdür.

Optimum amino energy nedir?

Optimum Essential Amino Energy formülünde bulunan mikronize edilmiş amino asitlerle toz ve aromalı bir formda üretilip satışa sunulmaktadır. Optimum Amino Energy içeriğinde bulunan termojenik etkili Kafein, Yeşil Çay Özü ve Yeşil kahveye ilave olarak beta alanin içermektedir. Bu içerikler sayesinde nox etkisi yapacak bir pre workout ürün olarak da tercih edilebilmektedir.

Meyveli bir gıda takviyesi olan Optimum Essential Amino Energy, toz halindeki yapısı ile suda kolayca çözünerek, daha rahat bir kullanım sağlar. Her bir serviste 5 gr amino asit bulunduran gıda Amino Energy, NOX yani Nitrik Asit etkilidir.

Essential Amino Energy Özellikleri

  • - Servis başına 5 gr elzem amino asitler,
  • - Ek olarak Beta Alanin içeriği,
  • - C vitamini ilavesi,
  • - Ek termojenik Kafein, Yeşil Çay Özü ve Yeşil kahve çekirdeği özü içeriği.
Amino Energy Kullanılır?

Optimum essential amino energy klasik kullanım şekli olarak spor öncesi bir servis olarak tavsiye edilmektedir.

Optimum essential amino energy 270 gr fiyat

İnternet ortamında Optimum Nutrition Essential Amino Energy Kola 270 Gr satın almadan önce genellikle en ucuz fiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

optimum nutrition essential amino energy 270 gr


Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli