Optımum Essential Amino Energy 270 Gr Buzlu Çay

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OPTMAMN

Optimum Essential Amino Energy Buzlu Çay 270 Gr

Optimum Essential Amino Energy Buzlu Çay 270 Gr formülünde bulunan mikronize edilmiş amino asitlerle toz ve aromalı bir formda üretilip satışa sunulmaktadır.

Essential Amino Energy nedir?

Optimum Amino Energy formülü ayrıca C vitamini ile desteklenmektedir. C vitamini yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra C vitamini, normal enerji oluşum metabolizmasına da destek olur.

Meyveli bir gıda takviyesi olan Optimum Essential Amino Energy, toz halindeki yapısı ile suda kolayca çözünerek, daha rahat bir kullanım sağlar. Her bir serviste 5 gr amino asit bulunduran gıda Amino Energy, NOX yani Nitrik Asit etkilidir.

Optimum amino energy Özellikleri

  • - Servis başına 5 gr elzem amino asitler,
  • - Ek olarak Beta Alanin içeriği,
  • - C vitamini ilavesi,
  • - Ek termojenik Kafein, Yeşil Çay Özü ve Yeşil kahve çekirdeği özü içeriği.
Optimum Amino Energy Nasıl Kullanılır?

Optimum essential amino energy 270 gr kullanıcın amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre özel kullanım şekilleri olmakla beraber klasik olarak spor öncesi bir servis kullanımı tavsiye edilmektedir.

Optimum essential amino energy 270g fiyat

İnternet ortamında Optimum Nutrition Essential Amino Energy Buzlu Çay 270 Gr satın almadan önce genellikle en ucuz fiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

 optimum nutrition essential amino energy optimum nutrition essential amino energy besin bilgisi

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli