Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül (OPTCRT)

4,00
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺135,39(KDV Dahil)
İndirimli : ₺125,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2017

  • Havale %5 İndirim

    118,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül

Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül dünyanın en iyi kreatin üreticisi olan Alman ALZCHEM firmasının patentli ürünü olan CREAPURE içeriğinden kapsül formda dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Optimum Kreatin kapsül tabletinde 1250 Mg Kreatin içermektedir.

Vücudunuzun çalışması için enerjiye ihtiyacı vardır. Yüksek yoğunluklu egzersiz sırasında vücudunuz kas içindeki temel enerji kaynağınız olan adenozin trifosfatı (ATP) adenosin difosfata (ADP) çevirir ve hareket için enerjiyi bırakır. Bununla birlikte, sınırlı miktarda ATP mevcut ancak bu nedenle vücudun ATP depolarını hareket yoğunluğunu korumak için tutmak için ADP'yi hızlı bir şekilde ATP'ye çevirmesi gerekiyor. ADP'yi ATP'ye geri dönüştürmenin en hızlı yolu PCr'den yüksek enerjili fosfat molekülünü parçalayıp kullanmaktır.

Kısacası, kısa süreli sürede yüksek yoğunlukta çalışırken enerjiyi üretmek için kreatine ihtiyacınız vardır. Kreatin depoları tükenince, enerjiyi çabucak üretme kabiliyeti düşer. Kreatin takviyesi arkasındaki teori vücutta kreatin miktarını artırarak daha güçlü ve daha hızlı hale, hızlı yüksek yoğunluklu antrenman için ATP yenilenmeye daha PCr kullanılabilir olmasını anlamına gelmesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül antrenman performansı na destek için pre workout ürünler, hacimsel büyüme ve kilo alımına destek olmak için Karbonhidrat ( Gainer ) larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül Satın Al

Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül Optimum Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Optimum Creatine 2500 Caps 200 Kapsül ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Spordan önce 1 Servis
Spordan sonra 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Diğer Günler:
Gün içinde 1 Servis


Servis- 2 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Optimum Creatine 2500 Kapsül"?
> Creapure Kreatin Monohidratla üretilmiştir.

>Servisinde 2500 Mg Creatin İçerir

> Kas gücünü artırmaya destek olamk için saf creatine monohidrat.

> Mikronize olduğu için kolay ve hızlı emilim sağlar.

> Katkı maddesi ve Aspartam içermez.

> Gücü Arttırır, Dayanıklılık ve Patlayıcı Güç Gerektiren ağır spor yapan sporcular için destek amacıyla kullanılır.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.