Olimp Whey Protein Dragon Ball Z Edition 2270 Gr Beyaz Çikolata Ahududu

5,0 (1 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0026
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

Olimp Whey Protein Complex Dragon Ball Ahududu 2270 Gr

Olimp Whey Protein Complex Dragon Ball Z Edition Ahududu 2270 Gr sadece profesyonel sporcular için değil aynı zamanda spora yeni başlayan amatörler için formüle edilmiş yeni protein içeren üründür.

Dragon ball z edition nedir?

Dragon Ball Z sınırlı sayıda protein takviyesi, yüksek kaliteli, saf hammadde içeren ağır metal test bileşenlerin kullanımı ile üretilmiştir. Whey Protein Kompleksinde bulunan peynir altı suyu izolatı ve konsantresi %100 farklı sindirim ve emilim kinetiği gösterirken, enerjinin serbest bırakılması ve kanın amino asitlerle doymasına yardımcı olur. Lezzetli porsiyonların her birinde spesifik bir protein dozu, ana kas yapı malzemesi ile protein ihtiyacınız için talebi en uygun şekilde karşılamanızı sağlar.

Dragon Ball Z sürümünden bir porsiyon (37g) Whey Protein Complex %100, zengin bir amino asit profiline sahip 26g kadar yüksek kaliteli protein tedarik etmenizi sağlar. Proteinler amino asitlerden yapıldığı için bu çok önemlidir.

Olimp whey complex Özellikleri

  • - %75 Whey Protein içeriği.
  • - İzole ve Konsantre Whey Protein içeriği.
  • - CFM teknolojisinin kullanılmış olması.
  • - Ham madde kalitesi.
  • - Düşük yağ ve karbonhidrat oranı.
  • - 6012 mg BCAA amino asitleri.
  • - 4751 mg Glutamin öncüleri.
  • - 64 Servis.
Olimp complex whey Nasıl Kullanılır?

Olimp Whey Protein Complex Dragon Ball Z Edition kullanımı sabah kahvaltı öncesi ve spor sonrası bir servis olarak tavsiye edilmektedir. Olimp Dragon ball z edition bodyforum gibi yorum sitelerinde kullanıcılar yaptıkları yorumlarda ürünün kullanımı ile ilgili kişinin amacına ve beslenmesine göre değişmek üzere öğün aralarında ve gece yatmadan öncede artı servisler yaptıkları görülmektedir.

Whey protein complex 100 dragon ball fiyat

İnternet ortamında Olimp Sport Nutrition Whey Protein Complex Dragon Ball Z Edition Ahududu 2270 Gr satın almadan önce genellikle en ucuzfiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantiliolmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

olimp whey protein dragon ball z edition olimp whey protein dragon ball z edition besin bilgisi

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar