• Olimp Whey Protein Complex 2200 gr Çikolata

Olimp Whey Protein Complex 2200 gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           Olimp Nutrition
 • Ürün Kodu:     OLMP0015
 • Son K. Tarihi: 11-2019
 • 369,00 TL
    Havale ile: 350,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 gr

Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 Gr oldukça zengin bir amino asit profiline sahip yüksek hammadde kalitesinde üretilmiş, konsantre ve izole whey protein içeren formülü ile satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Yüksek kalitede ultra filtre edilmiş konsantre whey protein WPC ile instant formda CFM® İzole Whey Proteininin harika bir kombinasyonudur. Whey Protein Complex, içeriğinde bulunan konsantre whey proteini ve izole whey proteini yüksek biyolojik değere sahiptirler. Gelişmiş teknolojik süreçler kullanılarak proteinlerin yapıları ve whey protein aktivitesi korunmuş olur.

Whey proteinlerinin yüksek biyolojik değerleri onları özellikle sporcular ve aktif insanlar için gıda proteinlerinin en değerli kaynağı haline getirmektedir. Ürün kimyasal olmayan CFM® teknolojisi ile üretilmiş izole whey proteini içermektedir.

Bu ürün fiziksel aktivite/spor öncesinde ve sonrasında kasları en yüksek kalitede ve amino asitlerce zengin whey proteini ile desteklemek, kas kütlesi ve hacmini artırmak için dizayn edilmiştir. Vejetaryenler için uygundur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 gr Bcaa ve Glutaminlerle beraber kullanımında kas yapılanmasına destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 gr Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 gr Satın Al

Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler;

Kahvaltıdan Önce: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler;

Kahvaltıdan Önce: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Servis (35gr)

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 5035mg BCAA amino asitleri.


> 470mg Glutamin öncüleri.


> Düşük yağ ve karbonhidrat oranı.


> %75 Whey Protein içeriği.


> İzole ve Konsantre Whey Protein içeriği.


> CFM teknolojisinin kullanılmış olması.


> Yüksek hammadde kalitesi.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler